خرید تور تابستان ایران بوم گردی

هنوز حقوق بازنشستگان کارگری پرداخت نشده/ انتقاد از تاخیر چند روزه

رئیس کانون بازنشستگان کارگری تهران از تاخیر در پرداخت حقوق بازنشستگان انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، با وجود اینکه به آخرین روز ماه رسیده‌ایم، هنوز حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی پرداخت نشده است؛ براساس جدول اعلامی سازمان تامین اجتماعی قرار بود مستمری‌ها به ترتیب الفبا از بیستم ماه به حساب بازنشستگان واریز شود اما تا امروز (31 اردیبهشت) هنوز حقوق بازنشستگان برخی از جمله آن‌هایی که نام فامیلی‌شان با (ع) آغاز می‌شود، واریز نشده است.

علی دهقان‌کیا، رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران در انتقاد از این تاخیر گفت: متاسفانه پرداخت‌ها سه چهار روز عقب افتاده؛ این ماه، اولین ماهی است که قرار است افزایش حقوق برای بازنشستگان اعمال شود.

او افزود: متاسفانه علیرغم تاکید موکد مدیرعامل سازمان مبنی بر اینکه اوضاع روبراه است، ناهماهنگی‌ها و مشکلاتی وجود دارد که موجب این تاخیر شده است.

این فعال صنفی بازنشستگان ادامه داد: معمولاً تا این روز، حقوق‌ها به حساب بازنشستگان واریز شده بود اما این ماه، تاخیر مشکلات بسیار به وجود آورده است؛ سازمان تامین اجتماعی باید پاسخگو باشد.

به گفته دهقان‌کیا، با توجه به مستمری‌ها ناچیز و ناکافیِ بازنشستگان، حتی یک روز تاخیر زندگی خانواده‌ها را به دردسر می‌اندازد.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا