خرید تور تابستان ایران بوم گردی

آخرین مدرسه‌ای که “سید ابراهیم رئیسی” افتتاح کرد + تصاویر

در دولت سیزدهم ۷ هزار مدرسه با ۳۱ هزار کلاس درس ساخته شد و مدرسه زنده‌یاد مرحوم حاج حسن اصغرزاده روستای “خرماکلای” قائمشهر آخرین مدرسه‌ای بود که توسط سید ابراهیم رئیسی افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، در طول دولت سیزدهم به ریاست آیت الله ابراهیم رئیسی حدود 7000 فضای آموزشی در قالب بیش از 31 هزار کلاس درس به دانش‌آموزان کشورمان هدیه شده است.

مدرسه برکت ‌زنده‌یاد مرحوم حاج حسن اصغرزاده در روستای خرماکلای قائمشهر که یکی از مدارس نسل جدید است، روز پنجشنبه 27 اردیبهشت 1402 توسط سید ابراهیم رئیسی در جریان سفر استانی دولت به مازندران افتتاح شد.

مدرسه ,

همچنین ابراهیم رئیسی، سال 1401 دستور ساخت 10 مدرسه در شهرستان بهارستان استان تهران را داد که به شدت با معضل کمبود فضای آموزشی مواجه است.

مدرسه ,

رئیسی در جلسه شورای اداری شهرستان بهارستان (استان تهران) در 15 دی 1401 گفته بود: این منطقه 130 هزار دانش‌آموز دارد که تعداد مدرسه‌ها با این جمعیت تناسب ندارد؛ بنابراین ساختن حداقل 10 مدرسه با 150 کلاس درس، یک ضرورت است و باید فوری انجام شود.

پس از دستور آیت الله رئیسی برای احداث 10 مدرسه در شهرستان بهارستان در جنوب غرب استان تهران، مدارس نوساز در مناطق کم برخوردار استان ساخته شد و هم‌اکنون دانش‌آموزان در این اماکن آموزشی به تحصیل مشغول هستند.

در اینفوگرافی زیر تعداد مدارس ساخته شده در دولت سیزدهم را مشاهده می‌کنید:

مدرسه ,

انتهای پیام

بانک صادرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا