خرید تور تابستان ایران بوم گردی

«۹۰ درصد خودروها در زنجان تک‌سرنشین تردد می‌کنند»

رئیس اﺩﺍﺭﻩ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﻭ ﻓﺮﻫﻨﮓ ﺗﺮﺍﻓﯿﮏ ﭘﻠﯿﺲ ﺭﺍﻫﻮﺭ ﺍﺳﺘﺎﻥ ﺯﻧﺠﺎﻥ با بیان اینکه با اندکی مشارکت می‌توان ترافیک در شهر را کنترل کرد، گفت: ۹۰درصد وسایط نقلیه در زنجان تک سرنشین هستند

به گزارش پایگاه خبری صدای زنجان نیوز، «رئیس اﺩﺍﺭﻩ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﻭ ﻓﺮﻫﻨﮓ ﺗﺮﺍﻓﯿﮏ ﭘﻠﯿﺲ ﺭﺍﻫﻮﺭ ﺍﺳﺘﺎﻥ ﺯﻧﺠﺎﻥ با بیان اینکه با اندکی مشارکت می‌توان ترافیک در شهر را کنترل کرد، گفت: ۹۰درصد وسایط نقلیه در زنجان تک سرنشین هستند.

سیدپیمان شبیری با بیان اینکه در ساعات پیک ترافیک صبحگاهی سه محور پل گلشهر، خروجی ثمین و میدان بسیج در زنجان دارای بار ترافیک شدید است که بر میزان حجم ترافیک در شهر تاثیر دارد اظهار کرد: از آنجا که ۹۰ درصد وسایل نقلیه در زنجان تک سر نشین هستند و این امر باعث افزایش حجم ترافیک مخصوصا در محورهای یاد شده می‌شود.

او با بیان اینکه طی تحقیقات به عمل آمده در مسیر گلشهر کاظمیه بیشتر افراد دارای مسیر یکسان در ساعات اوج ترافیک هستند و با مدیریت لازم می‌توان به جای اینکه هر نفر یک وسیله برای تردد در خیابان داشته باشند ابراز کرد: افراد داری مسیر مشترک با هم با یک خودرو رفت و آمد کنند که این امر تاثیر مثبت در کاهش ترافیک در مسیرها و محورهای یاد شده دارد.

رئیس اﺩﺍﺭﻩ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﻭ ﻓﺮﻫﻨﮓ ﺗﺮﺍﻓﯿﮏ ﭘﻠﯿﺲ ﺭﺍﻫﻮﺭ ﺍﺳﺘﺎﻥ ﺯﻧﺠﺎﻥ عنوان کرد: با اندکی مدیریت می‌توان ۲۰ درصد ترافیک در شهر را کنترل کرد و این امر تاثیرات مثبت بر روح و روان رانندگان داشته و تاثیرات مثبت بر کاهش استرس در حین رانندگی دارد.

شبیری تاکید کرد: ایرادهای زیادی در مورد ترافیک درون شهری وجود دارد که اگر برطرف نشود هیچ کمکی به روان شدن ترافیک در سطح شهر نخواهد کرد.»

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا