خرید تور تابستان ایران بوم گردی

جاساز حرفه‌ای موادمخدر در بزرگراه آزادگان لو رفت

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت از دستگیری دو سوداگر مرگ که موادمخدر را به شکل بسیار حرفه‌ای در خودروی سواریشان جاساز کرده بودند، خبر داد.

خبرگزاری ایسنا: رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت از دستگیری دو سوداگر مرگ که موادمخدر را به شکل بسیار حرفه‌ای در خودروی سواریشان جاساز کرده بودند، خبر داد.

سرهنگ حسین باباپور در تشریح جزئیات این خبر گفت: در راستای کنترل محورهای مواصلاتی منتهی به تهران، ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ با انجام گشت‌زنی و پایش نامحسوس خودروهای عبوری در بزرگراه‌ها به یک دستگاه خودروی سواری درحال عبور مشکوک شدند.

وی ادامه داد: ماموران با زیر نظر گرفتن خودروی مظنون و رعایت کلیه موازین قانونی، با اجرای یک عملیات خودروی متهمان را متوقف کرده و در بازرسی از داخل خودروی ۶۰ کیلوگرم مخدر تریاک را که به‌طرز بسیار حرفه‌ای در چند نقطه از خودرو جاساز شده بود، کشف و ضبط کردند.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از بازداشت راننده و سرنشین خودروی مذکور خبر داد و گفت:‌این خودرو نیز توقیف و به همراه موادمخدر مکشوفه به پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ انتقال داده شد. دو متهم نیز تحت بازجویی قرار گرفتند که در جریان آن به جرم خود مبنی بر تهیه مواد مخدر با قصد توزیع در میان خرده‌فروشان و معتادان اعتراف کردند.

باباپور از تشکیل پرونده برای متهمان دستگیر شده خبر داد و گفت: این افراد برای ادامه روند رسیدگی به جرم و به همراه پرونده متشکله روانه دادسرا شدند. همچنین تحقیقات تکمیلی در خصوص پرونده این افراد در حال انجام است.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا