خرید تور تابستان ایران بوم گردی

احداث دومین پارک بانوان همدان با همکاری حوزه علمیه خواهران

مدیر شهرداری منطقه چهار همدان از ایجاد مجتمع فرهنگی، تفریحی، آموزشی بانوان همدان در مجاورت کوی علی‌آباد خبر داد.

به گزارش سایت همدان پرس، «علی طهماسبیان اظهار کرد: با توجه به افزایش گسترش فضای سبز و نیاز شهروندان منطقه چهار به ایجاد فضایی امن و با نشاط برای گذراندن اوقات فراغت بانوان در نظر داریم با همکاری حوزه علمیه خواهران فدک اقدام به ایجاد مجتمع فرهنگی، تفریحی، آموزشی بانوان در مجاورت کوی علی آباد نماییم.

او با اشاره به اینکه در راستای این موضوع ضمن بازدید از محل، پیشنویس تفاهمنامه با حوزه علمیه خواهران فدک منعقد شده است گفت: در این راستا قرار است زمینی بالغ بر ۱۲ هزار متر مربع از فضای محصور در اختیار حوزه علمیه نسبت به ایجاد پارک بانوان، تحویل شهرداری منطقه چهار شود.

مدیر شهرداری منطقه چهار همدان با تاکید بر اینکه درصددیم این مکان تبدیل به فضایی با هدف برگزاری کلاس‌ و دوره‌های آموزشی خانواده، مهارت زندگی، حرفه آموزی و نیز برگزاری مراسم‌های ملی و مذهبی باشد خاطرنشان کرد: ایجاد فضایی برای گذراندن اوقات فراغت بانوان در راستای افزایش نشاط و امیدآفرینی حائز اهمیت است و به دنبال احداث این مجتمع هستیم.

او گفت: امیدواریم با همکاری حوزه علمیه خواهران بتوانیم فضایی را ایجاد کنیم که قابلیت بهره‌برداری حداکثری در جهت بهره‌مندی بانوان شهر همدان، خصوصا اهالی منطقه چهار را داشته باشد.

طهماسبیان در پایان با اشاره به اینکه این پارک دومین پارک اختصاصی بانوان در شهر همدان خواهد بود، اضافه کرد: در صورت احداث این مجتمع، اولین پارک اختصاصی بانوان در محلات کم برخوردار شهر همدان به زودی تقدیم شهروندان خواهد شد.

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا