خرید تور تابستان ایران بوم گردی

این محله در کرج با فرمانیه تهران رقابت می‌کند

قیمت آپارتمان در عظیمیه کرج با محله‌های گرانقیمتی مثل نیاوران و فرمانیه تهران رقابت دارد. بخشی از فروشنده‌ها در محله‌هایی مثل گوهردشت تا متری ۱۰۰ میلیون به خریداران پیشنهاد می‌دهند که طبق آمار‌های رسمی فقط از قیمت آپارتمان در پنج نقطه گرانقیمت پایتخت کمتر است.

اعتمادآنلاین: قیمت آپارتمان در عظیمیه کرج با محله‌های گرانقیمتی مثل نیاوران و فرمانیه تهران رقابت دارد. بخشی از فروشنده‌ها در محله‌هایی مثل گوهردشت تا متری ۱۰۰ میلیون به خریداران پیشنهاد می‌دهند که طبق آمار‌های رسمی فقط از قیمت آپارتمان در پنج نقطه گرانقیمت پایتخت کمتر است.

در فردیس کرج هم که طبق موقعیت جغرافیایی باید انتظار انعطاف بیشتری از فروشنده‌ها داشته باشیم با ارقام باورنکردنی دیگری روبرو می‌شویم. قیمت آپارتمان در کرج برخلاف تهران از سوی منابع آماری و رسمی اعلام نمی‌شود اما خواندن این گزارش برای مقایسه اعدادوارقام پیشنهادی فروشنده‌ها در کرج و تهران توصیه می‌شود.

قیمت آپارتمان در عظیمیه کرج

قیمت آپارتمان در عظیمیه کرج تحت‌تاثیر موقعیت جغرافیایی این محله قرار گرفته است. برخلاف تهران که معمولا قیمت آپارتمان در محله‌های شمالی بیشتر از سایر مناطق شهر است، در کرج به‌خاطر نزدیکی به پایتخت ارزش مسکن معمولا در شمال شرق و شرق شهر از مناطق دیگر جلو می‌زند.

آپارتمان ۱۷۰ متری در عظیمیه کرج به‌عنوان مثال متری تقریبا ۱۳۰ میلیون تومان آگهی شده است. برای درک رقم درخواستی فروشنده باید یادآوری کنیم طبق آمار‌های رسمی این عدد فقط از متوسط قیمت مسکن در مناطق یک و سه شهرداری تهران یعنی محله‌هایی مثل نیاوران، فرمانیه و قلهک و … کمتر است. عددی که فروشنده در به املاکی‌های شمال شرق کرج سپرده، باعث می‌شود ارزش ملک نوسازی که با آسانسور، انباری و پارکینگ در عظیمیه کرج واقع شده، به ۲۲ میلیارد برسد.

قیمت آپارتمان در عظیمیه البته توسط همه فروشنده‌ها در محدوده غیرمنصفانه‌ای قرار نمی‌گیرد و برای مثال یک نفر دیگر در همین عظیمیه کرج واحد نوسازی را کمتر از متری ۷۵ میلیون برای فروش گذاشته است. این یکی با متراژ ۱۳۷ متر، کلا ۱۰ میلیارد و ۲۷۰ میلیون ارزش‌گذاری شده و طبیعتا نسبت به فایل قبلی شانس بیشتری برای پیدا کردن مشتری دارد.

بیشتر بدانید| قیمت آپارتمان در کرج و بقیه شهر‌های کشور، برخلاف تهران به شکل رسمی اعلام نمی‌شود و کسی از متوسط قیمت‌ها خبر ندارد. با این حال رقم متری ۸۱ میلیونی که اخیرا توسط بانک مرکزی از تحولات بازار مسکن پایتخت اعلام کرده می‌تواند تاحدودی از واقعیت‌های بازار مسکن در شهری مثل کرج پرده‌برداری کند

قیمت آپارتمان در گوهردشت کرج

قیمت آپارتمان در گوهردشت از سال‌های گذشته نسبت به خیلی از مناطق دیگر کرج بالاتر بوده است. منطقه‌ای که به قول کرجی‌ها محله‌ای اعیان‌نشین به حساب می‌آید و از لحاظ جغرافیایی شمال شهر واقع شده است. آپارتمانی ۲۷۰ متری و چهارخوابه در گوهردشت کرج متری ۱۰۰ میلیون آگهی شده و طبیعتا فروشنده دنبال مشتری می‌گردد که توانایی پرداخت ۲۷ میلیارد تومان داشته باشد.

قیمت آپارتمانی که درباره آن صحبت می‌کنیم براساس آخرین آماروارقام موجود از تحولات بازار مسکن تهران، فقط از مناطق یک تا شش شهرداری تهران کمتر است. نوساز بودن و داشتن امکاناتی مثل آسانسور و انباری و پارکینگ احتمالا تاثیر زیادی در تعیین چنین رقمی از سوی فروشنده داشته، اما ارقام پیشنهادی خیلی از فروشنده‌ها در گوهردشت کرج کمتر از این حرف‌هاست.

[فروش آپارتمان در کرج به قیمت تهران!] قیمت آپارتمانی در عظیمیه کرج متری تقریبا ۱۳۰ میلیون تومان تعیین شده است؛ رقمی که فقط از مناطق یک و سه شهرداری تهران کمتر است

قیمت آپارتمان ۲۰۰ متری و تقریبا مشابهی در گوهردشت متری ۸۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اعلام شده است. فروشنده دیگری برای آپارتمان ۲۰۷ متری نوساز و فول‌امکانات دیگری در گوهردشت کمتر از متری ۷۳ میلیون زیرنظر دارد و با بررسی جدید‌ترین فایل‌های مسکونی با نرخ‌های کمتر دیگری هم روبرو می‌شویم.

قیمت آپارتمان در فردیس کرج

قیمت آپارتمان در فردیس کرج نسبت به محله‌های اعیان‌نشین شهر متفاوت است. فردیس بخشی از استان البرز و چسبیده به اشتهارد و هشتگرد است و جزو محله‌های گرانقیمت کرج قرار نمی‌گیرد. با این حال در همین بخش از کرج که انتظار انعطاف بیشتری از فروشنده داریم، یکسری از نرخ‌های پیشنهادی با بخشی از محله‌های پایتخت برابری می‌کند.

قیمت آپارتمان قدیمی‌ساز و ۱۰۵ متری در فردیس به‌عنوان مثال چهار میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان تعیین شده است. رقم درخواستی فروشنده بابت هر متر به ۴۰ میلیون تومان می‌رسد و احتمالا در نگاه اول تعجبی ندارد، اما با همین میزان بودجه امکان خرید آپارتمان در مناطق ارزانقیمت تهران وجود دارد.

قیمت آپارتمان در مناطق جنوبی تهران یعنی مناطقی مثل ۱۸ و ۱۹ در همین بازه قرار دارد و با چهار میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومانی که فروشنده کرجی در فردیس طلب کرده، گزینه‌های زیادی در جنوب تهران وجود دارد. آپارتمان ۱۰۵ متری واقع‌شده در فردیس علاوه بر عمربنای ۲۰ ساله آسانسور ندارد و فروشنده احتمالا برای پیدا کردن مشتری باید از موضع فعلی فاصله بگیرد.

جدید‌ترین فایل‌های مسکونی در کرج

محدودهمتراژعمر بناامکاناتقیمت کلقیمت هر متر
عظیمیه۱۷۰ مترنوسازآسانسور، انباری و پارکینگ۲۲ میلیارد۱۲۹ میلیون و ۴۱۱ هزار
عظیمیه۱۳۷ مترنوسازآسانسور، انباری و پارکینگ۱۰ میلیارد و ۲۷۰ میلیون۷۴ میلیون و ۹۶۳ هزار
گوهردشت۲۰۰ مترنوسازآسانسور، انباری و پارکینگ۱۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون۸۲ میلیون و ۵۰۰ هزار
گوهردشت۲۰۷ مترنوسازآسانسور، انباری و پارکینگ۱۵ میلیارد۷۲ میلیون و ۴۶۳ هزار
گوهردشت۲۷۰ مترنوسازآسانسور، انباری و پارکینگ۲۷ میلیارد۱۰۰ میلیون
فردیس۱۰۵ متر۲۱ سالپارکینگ و انباریچهار میلیارد و ۲۰۰ میلیون۴۰ میلیون

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا