خرید تور تابستان ایران بوم گردی

در این برنامه با مجوز صداوسیما، دختران خواننده شدند!

امیر نعمتی این‌بار به سراغ برنامه کنسرتینو رفته برنامه‌ای که علیرضا عصار اجرای آن را بر عهده دارد. برنامه‌ای درباره موسیقی که ظاهرا هوای تازه‌ای در عرصه موزیک ایرانی ایجاد کرده است.

برترین‌ها: امیر نعمتی این‌بار به سراغ برنامه کنسرتینو رفته برنامه‌ای که علیرضا عصار اجرای آن را بر عهده دارد. برنامه‌ای درباره موسیقی که ظاهرا هوای تازه‌ای در عرصه موزیک ایرانی ایجاد کرده است. 

در قسمت اول این برنامه که با استقبال زیادی از سوی مخاطبان هم مواجه شده است گروه اوهام و چارتار (به طور خاص آرمان گرشاسبی) میهمان این برنامه بودند و اجرای زنده داشتند. نکته جالب توجهی که درباره این برنامه وجود دارد اجرای زنده موسیقی است و هیچ پلی بکی در کار نیست. علاوه بر این همخوانی علیرضا عصار با یک دختر نوجوان نیز در بخشی از این برنامه بسیار جلب توجه کرد.

یکی از مهمترین امتیازات «کنسرتینو» این است که باوجود تمام کلیشه‌‌شکنی‌‌ها و مواجهه مستقیم با تابوها، صفر تا صد فرآیند تولید را تحت چارچوب‌‌های نظارتی رسمی طی کرده و حالا به ‌عنوان یک محصول کاملا مجاز در دسترس مخاطبان قرار گرفته است. تولید و عرضه برنامه‌‌هایی از این دست در شبکه خانگی نشان می‌‌دهد ساترا از فاز تنظیم‌گری صِرف عبور کرده و وارد فاز تسهیل‌گری شده است. این همان پیش‌‌شرط لازم برای به بار نشستن ایده‌‌های نو در چارچوب‌‌های قانونی است که حالا شبکه خانگی بستر اصلی آزمودن آن شده.

انتهای پیام

بانک صادرات

یک پیام

  1. البته چیز جدید و عجیبی نیست و این مطلب بیشتر شبیه رپرتاژ برای این برنامه است.وگرنه قبلا هم همخوانی زنان(دقت کنید که این همخوانی است و نه خوانندگی) مجاز بود و حتی در صدا و سیما در برنامه های متعدد هم اجرا داشتند؛مثلا در برنامه هلال شبکه یک که در ماه رمضان پخش میشد هم زنان در کنار مردان خوانندگی جمعی(همخوانی)میکردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا