خرید تور تابستان ایران بوم گردی

پروفسور سمیعی، نام کاندیدای منتخبش را اعلام کرد!

خبرگزاری مهر متنی را منتشر کرده که بر اساس آن مجید سمیعی، مشهورترین و البته جنجالی‌ترین شهروند ایرانی خارج‌نشین حامی محمدباقر قالیباف، نامزد انتخابات ریاست جمهوری شده است.

برترین‌ها: پروفسور سمیعی که در سال‌های گذشته به واسطه نقش‌آفرینی در روند درمان چند مقام عالی‌رتبه خبرساز شده بود، حالا رسما وارد منازعات سیاسی شده و ظاهرا از قالیباف حمایت کرده است. سمیعی در سالیان گذشته بیشتر از آن که به واسطه تخصص و مهارتش شناخته شود، به حاشیه‌های سیاسی شناخته می‌شد و حالا این‌بار صریح‌تر از همیشه سمت خودش را مشخص کرده است.

در خبری که از سوی این خبرگزاری منتشر شده آمده است:

 پروفسور «مجید سمیعی» در گفت‌وگویی که در صفحه رسمی قالیباف نامزد انتخابات ریاست جمهور بازنشر داده شد، افزود: زمانی از من انتقاد می‌شد که در کشوری همچون چین فعالیت می‌کنم اما در ایران نه، گفتم اگر یک بنیاد ایجاد کنید حاضرم بیایم.

وی بیان‌داشت: آن زمان آقای قالیباف شهردار تهران با من تماس گرفت و گفت همه شرایطی را که شما خواسته‌اید را فراهم کرده‌ایم. پروفسور سمیعی ادامه‌داد: برای نخستین بار بود که می‌دیدم در کشور ما چنین امکانی فراهم شده است و بر این اساس وظیفه خود دانستم که این کار را انجام دهم.

پروفسور سمیعی، نام کاندیدای منتخبش را اعلام کرد!

وی تاکید کرد: آقای قالیباف واقعاً فردی سازنده است و به‌طور مثال حتی در روزهای جمعه که باید استراحت کنند، ساعت ۶ صبح از پیشرفت پروژه بازدید می‌کرد. چهره ماندگار علمی ایران و جهان تصریح کرد: بی شک در این ارثیه ماندگاری که از خودم برای مردم ایران به یادگار می‌گذارم، افراد برجسته‌ای نظیر دکتر قالیباف سهم و نقش داشته‌اند.

وب سایت تابناک 14 اسفند سال گذشته در خبری نوشته بود که مجید سمیعی چهره ای است که بارها خبرساز شده و چندی پیش در جریان کنسرت ابراهیم حامدی، ابی از پرفسور سمیعی جراح مشهور ایرانی دعوت کرد روی صحنه بیاید و صحبت کند اما برخی مخاطبان خاص کنسرت ابی، به واسطه ویزیت برخی مسئولین کشورمان توسط پرفسور سمیعی او را هو کرده بودند.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا