خرید تور تابستان ایران بوم گردی

دیدار پزشکیان با آیت‌الله کریمی‌جهرمی؛ جوانان ایران را از حیرت نجات دهید

مسعود پزشکیان با آیت‌الله کریمی‌جهرمی، از مراجع تقلید قم، دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش انصاف نیوز و به نقل از کانال تلگرامی ستاد انتخاباتی دکتر پزشکیان، آیت‌الله کریمی‌جهرمی با ابراز خوشوقتی از دیدار با آقای پزشکیان، موفقیت او در عرصه انتخابات را از خداوند مسئلت کرد.

او هم‌چنین از همسر مرحوم دکتر پزشکیان تجلیل و برای آن مرحوم غفران الهی مسئلت کرد.

آیت‌الله کریمی‌جهرمی کار برای رضای خداوند را اصل دانست و گفت: اگر خداوند را یاری کنید، خداوند هم شما را نصرت می‌دهد و اگر لغزشی در قدم شما باشد، جلوی آن را می‌گیرد.

آیت‌الله کریمی‌جهرمی رهاندن حیرت‌زده‌ای از حیرت را یکی از بزرگ‌ترین عبادات خواند و گفت: در ایران امروز ما جوانان ما دچار حیرت شده‌اند و برای ازدواج، برای معیشت و کار آبرومند خود حیران هستند.

او ادامه داد: جوانان دچار حیرانی روح هستند و نسل حیرت زده از لحاظ اخلاقی دچار مشکل شده است.

آیت‌الله کریمی‌جهرمی به حیرت زدگی اقتصادی جوانان اشاره کرد و گفت: عزیزانی که در مصدر امور قرار می گیرند، باید برای حیرانی جوانان و بلکه همه ملت فکر اساسی کنند.

او با نقل حدیثی از امام صادق علیه السلام رهاندن خلق‌الله از حیرت و حیرت‌زدگی را از بزرگ‌ترین عبادات خواند و گفت: کسانی که اداره امور کشور را در دست دارند، باید تلاش کنند ملت ایران را از این حیرانی به خصوص در زمینه معیشت درآورند و مطمئن باشند اگر در این مسیر حرکت کنند، خداوند آنان را نصرت می‌دهد و یاری خواهد کرد.

پزشکیان پیش‌تر گفته بود در دولتش برای زندگی بدون شرمساری مردم تلاش خواهد کرد و هیچ تصمیم اقتصادی اتخاذ نمی‌شود جز آن‌که تاثیرش بر زندگی مردم سنجیده شود.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا