خرید تور تابستان ایران بوم گردی

دستگيری اراذل و اوباش در قائنات خراسان جنوبی

فرمانده انتظامي قاینات از شناسايي و دستگيري 3 نفر اراذل و ‏اوباش که با سلاح سرد اقدام به قدرت نمايي، درگيري و ضرب و شتم در يکي از اماکن عمومي اين شهرستان کرده بودند خبر داد.

به گزارش سایت خاورستان (خراسان جنوبی)، «سرهنگ عليرضا فولادی امروز در جمع رسانه ها اظهار داشت: در پي انتشار اخباري مبني بر وقوع نزاع دسته جمعي همراه با عربده کشي و ايجاد رعب و وحشت دريکي از اماکن عمومي شهرستان قاين در شبکه هاي اجتماعي، لذا رسيدگي به موضوع در دستور کار ماموران انتظامي قرار گرفت.

او افزود: پس از اعلام مرکز فوريت هاي پليسي مبني بر نزاع دسته جمعي در پارک ملي شهر قاين بلافاصله ماموران در محل حاضر شدند که متهمان با مشاهده پليس پا به فرار گذاشته که با اقدامات به موقع پليسي متهمان شناسايي و دستگير شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان قاين افزود: متهمان دستگير شده با تشکيل پرونده برای سير مراحل قانوني به مرجع قضائي معرفي شدند.

او خاطر نشان کرد: تعدادي از اراذل و اوباش که چندي پيش اقدام به چاقو کشي نسبت به ورزشکار کشتي گير اين شهرستان کرده بودند نيز توسط پليس شناسايي و دستگير شدند و به مرجع قضائي معرفي گرديدند.

سرهنگ فولادي ادامه داد: پليس با افرادي که بخواهند با عربده کشي و ايجاد رعب و وحشت امنيت مردم و جامعه را به خطر بيندازند برابر قانون با قاطعيت برخورد خواهد کرد.»

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا