خرید تور تابستان ایران بوم گردی

گاف خانم سیاستمدار درباره فاضلی، سوژه کاربران شد

توئیت اخیر معاون امور زنان دولت حسن روحانی سوژه کابران شد.

برترین‌ها: توئیت اخیر معاون امور زنان دولت حسن روحانی سوژه کابران شد.

شهیندخت مولاوردی با انتشار تصویری از ترک برنامه صداوسیما که در برنامه جهان‌آرا اتفاق افتاده بود به همراه هشتگ #بگذارید_حرفش_رو_بزنه به ماجرای ترک میزگرد فرهنگی پزشکیان توسط محمد فاضلی اشاره کرد. اما بسته بودن کامنت‌های صفحه او موجب تعجب کاربران شده است!

گاف خانم سیاستمدار درباره فاضلی، سوژه کاربران شد

انتهای پیام

بانک صادرات

یک پیام

 1. با سلام
  1- تحلیل درستی انجام دادند. مطمئنا می توانیم عصبانیت آقای دکتر فاضلی را درک کنیم، اما ایشان می باید دسیسه گری کارشناس تلویزیون را با تدبیر به ضد خودش تبدیل کنند. قبل از آن همین کارشناس سعی کرد در پوشش تمجید از دکتر پزشکیان به خاطر قضیه دانشگاه تهران (واکنش منفی دکتر پزشکیان به توهین برخی به رهبری) وی را به دام بیاندازد، اما دکتر پزشکیان پاسخی درخشان دادند و نشان دادند چقدر نکته سنج و در پاسخ دادن به یک وسواس خناس حرفه ای هستند. به نظر بنده این قسمت از برنامه میزگرد فرهنگی (پاسخ درخشان دکتر پزشکیان به وسواس خناس) می باید دیده می شد اما عملا تحت تأثیر حواشی آخر برنامه قرار گرفت.
  2- آقای دکتر فاضلی می باید حرف آخر را اول نمی زدند، و از همان دعوی وسواس خناس یعنی ب سیاسی بودن پرونده اخراج دکتر فاضلی آغاز می کردند. و می گفتند بله بنده هم با کارشناس این برنامه موافق هستم که برخورد با بنده برخورد سیاسی بوده است زیرا بنده طبق اطلاع و هماهنگی و اجازه گروه و هیئت امنای دانشگاه در دولت حضور داشته ام و… . در واقع آقای فاضلی می باید از این فرصت برای دفاع از حق خودشان و دیگر اعضای هیئت علمی که با دسیسه گری و دروغ گرایی کنار گذاشته شده اند استفاده می کردند. در ادامه هم می باید با آرامش خطاب به رسانه ( نه کارشناس وی) تذکر می دادند که پرسش و برخورد کارشناس در طرح یک موضوع شخصی غیر قانونی و غیرحرفه ای بوده است.
  3- در مورد مشاور دیگر آقای دکتر پزشکیان یعنی بهشتی میراث فرهنگی باید عرض نماید، حضور وی و مانند وی در کنار آقای پزشکیان ، و اگر آقای پزشکیان انشالله رأی بیاورند در دولت آقای پزشکیان برای دولت اصلاحات زیان بار خواهد بود. این فرد از عوامل دستگاه های خارجی در غارت میراث فرهنگی کشور است و مطمئنا هم در ستاد آقای پزشکیان و هم در دولت آقای پزشکیان از عوامل پشت پرده نرسیدن برنامه های دولت اصلاحات به اهدافش خواهد بود.
  در مورد بهشتی میراث فرهنگی می باید اشاره نمایم ، وی یکی از اعضای شاخه دیگر دستگاهی است که امثال احمدی نژاد و جلیلی و زاکانی را به وجود آورده است. در واقع این دستگاه دو چهره دارد. یک چهره از آن امثال احمدی نژاد و زاکانی تولید می کند، و یک چهره دیگر از آن امثال بهشتی میراث فرهنگی. این دو چهره اگرچه در ظاهر متفاوت اند اما در عمل و نتایج یکی هستند ، و در واقع در جهت تداوم تنش و عقب ماندگی در داخل کشور تکمیل کننده هم هستند.
  امیدوارم به این موضوع توجه جدی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا