خرید تور تابستان ایران بوم گردی

تامین اجتماعی بازنشستگان را نقره داغ کرد

در حالی که تامین اجتماعی وعده داده بود مابه‌التفاوت افزایش حقوق فروردین ماه بازنشستگان را با حقوق خرداد واریز کند، تا آخر خرداد به وعده‌اش عمل نکرد.

برترین‌ها: در حالی که تامین اجتماعی وعده داده بود مابه‌التفاوت افزایش حقوق فروردین ماه بازنشستگان را با حقوق خرداد واریز کند، تا آخر خرداد به وعده‌اش عمل نکرد.

افزایش حقوق بازنشستگان در سال ۱۴۰۳ با انتقادات بسیاری مواجه شد و علیرغم وعده‌های دولت و مجلس کمترین نسبتی با تورم ۵۰ درصدی نداشت. سازمان تامین اجتماعی که سختگیرانه و با جریمه‌های سنگین حق بیمه کارگران را وصول می‌کند، با وجود علم به نیاز مبرم مستمری‌بگیران، پرداخت افزایش حقوق فروردین ماه را به تاخیر انداخت. این سازمان حق بازنشستگان را حتی در اردیبهشت هم پرداخت نکرد و اعلام کرد این مابه‌التفاوت با حقوق خرداد پرداخت خواهد شد. در کمال تعجب سازمان بار دیگر پرداخت را به تعویق انداخت و اعلام کرد این مبلغ اندک، در پایان خرداد و پس از واریز حقوق به حساب بازنشستگان واریز خواهد شد.

اما تامین‌ اجتماعی باز هم با ظلم به قشر ضعیف و مستحق بازنشسته تا این لحظه که آخرین روز خرداد است از پرداخت افزایش حقوق فروردین طفره رفته و بازنشستگان را چشم‌انتظار گذاشته است.

نقره‌داغ کردن این بخش از جامعه در حالی است که مدتها از وعده همسان‌سازی حقوق گذشته و بدون هیچ توجهی همه چیز به آینده سپرده شده است.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا