خرید تور تابستان ایران بوم گردی

آسیب‌دیدگی مغزی بوکسور همدانی حین مسابقه

رئیس هیئت بوکس استان همدان گفت: بوکسور نوجوان همدان حین مسابقه با ضربه به ناحیه سر آسیب دید.

به گزارش سایت همدان پرس، «سعید دهقانی آزاد با اشاره به حادثه تلخ برای بوکسور همدانی اظهار کرد: در خانه بوکس همدان شاهد برگزاری مسابقاتی انتخابی استان بودیم که در یکی از این رقابت‌ها یاسین موسی‌خانی در حین مسابقه ضربه مغزی شد.

او افزود: با توجه به نزدیکی خانه بوکس همدان به بیمارستان بعثت بلافاصله به بیمارستان منتقل شد و تحت عمل قرار گرفت.

رئیس هیئت بوکس استان همدان با بیان اینکه پیگیری‌های لازم انجام شد، بیان کرد: بلافاصله با ریاست دانشگاه علوم پزشکی تماس گرفتیم و بهترین تیم درمان در زمان کوتاه عمل را انجام دادند.

دهقانی آزاد خاطرنشان کرد: هم‌اکنون این جوان بوکسور در کما قرار دارد و از جامعه ورزش التماس دعا داریم.

او با بیان اینکه در این شب‌های عزیز دعا برای تمام مریضان و مریض مذکور انجام شود، گفت: از تمام مردم و جامعه ورزش بزرگ استان همدان درخواست داریم برای این جوان ۱۷ ساله دعا کنند.

رئیس هیئت بوکس استان همدان عنوان کرد: انشاالله به حق خون سالار شهیدان خداوند به پدر و مادر این جوان نگاه کند و شاهد سلامتی این بوکسور باشیم.

او با اشاره به استاندارد لازم برگزاری مسابقات بیان کرد: کوچک‌ترین کوتاهی در حین برگزاری مسابقات انجام نشده و پزشکیار در سالن مسابقات حضور داشته است.

مدیرکل ورزش و جوانان به همراه رئیس هیات بوکس در بیمارستان بعثت همدان حاضر و ضمن دیدار با خانواده این ورزشکار، از طریق پزشک معالج جویای آخرین وضعیت این بوکسور جوان شدند.

او گفت که به گفته پزشکان معالج در حال حاضر شرایط این بوکسور بعد از عمل صورت گرفته نرمال بوده و این ورزشکار خوب استان در بخش آی سیو بستری می باشد.

حقیقی گفت: از جامعه ورزش و جوانان استان تقاضا داریم همزمان با ایام سوگواری آقا عبدالله و یاران با وفایش برای شفا و سلامت این ورزشکار جوان دست به دعا بردارند.»

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا