خرید تور تابستان

مهدی خزعلی روانه زندان شد | ادعای اعتصاب غذا!

«مهدی خزعلی» روز یکشنبه بازداشت و برای اجرای احکام محکومیت‌های پیشین روانه‌ی زندان شد.

«مصطفی ترک همدانی»، وکیل خزعلی، در پاسخ به خبرنگار انصاف نیوز، با اعلام دلیل این بازداشت و بیان این که «آقای دکتر خزعلی در تدارک مراسم عروسی دخترش در هفته‌ی آینده بود»، گفت: متاسفانه دوباره اعلام کرد که اعتصاب غذای خشک خواهد کرد».

ترک همدانی توضیح داد: هرچند به موجب ماده 134 قانون بیشترین مجازات در چند محکومیت باید تعیین و اجرا شود و بیشترین مجازات وی در محکومیت‌های متعدد 6 سال حبس بوده اما علیرغم گذشت بیش از هفت سال یعنی از سال 1388 که نخستین دستگیری او بوده تاکنون هشت سال می‌گذرد و عملا مجازات وی پایان یافته تلقی می‌شود. چندین بار حضورا به دادسرای شهید مقدس مراجعه و درخواست اعمال ماده 134 را کرده‌ام اما تاکنون اقدام مناسبی در تجمیع مجازات‌ها انجام نشده و قابل پیگیری و اقدام قانونی است.

وکیل خزعلی با بیان این که او بابت اتهام جدیدی دستگیر نشده است، گفت: ایامی که در زندان نبوده توسط خود زندان آزاد شده است و عملا جزئی از کیفر وی محسوب می‌شود و به نظر من بازداشت ایشان نمی‌تواند ملاک قانونی داشته باشد و قابل پیگیریست.

ترک همدانی که در عراق به سر می‌برد، گفت: پس از برگشت از زیارت عتبات حتما پیگیری خواهم کرد.


به گزارش انصاف نیوز، ادعای برنامه‌ی اعتصاب غذا از سوی مهدی خزعلی، آقازده اصولگرا، در حالی است که وی بارها در طی بازداشت‌های کوتاه مدت خود مدعی اعتصاب غذا بوده ولی درباره‌ی واقعی بودن این ادعاها شبهه‌های زیادی مطرح شده است.

خزعلی مدعی است که رکورد اعتصاب غذا در جهان را شکسته است ولی برخی از کسانی که همزمان با او در زندان بوده‌اند، ادعای او را غیرواقعی می‌خوانند. [لینک 1]، [لینک 2]، [لینک 3]، [لینک 4]، [لینک 5]

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

 1. باز كه از معيارهاى مورد قبول خودت عدول كردى انصاف نيوز ! اين بك بام و دو هوا تا كى ميخواد ادامه داشته باشه ؟! الآن مثلاً خبررسانى كردى يا ارزش گذارى در باره اعتصاب غذاى او ؟! خودت بگو وجداناً : خجالت آور نيست ؟! گيرم با ايشون از قديم دشمنى داريد و حق هم به جانب شماست ، الان كه گرفتار شده بايد براش آرزوى رهائى كنيد يا نمك روى زخمش بپاشيد ؟! رفتار شما خلاف مروت و انسانيته ، مطمئن باشيد اكثر اصلاح طلبان يك موى خزعلى را به صدها مدعى اصلاح طلبى و اصول گرائى نخواهند داد.
  من آنچه شرط بلاغست با تو ميگويم، تو خواه پند گير خواه ملال !

  21
  4
 2. ميگم : چطوره يه ادعا نامه هم شما عليه مهدى خزعلى منتشر كنيد ؟! لااقل تكليف اين اعتصاب غذا روشن ميشه !

  20
  2
 3. انصاف با گفتن اصطلاح آقازاده اصولگرا میخواهی چه چیزی را اثبات کنی؛ این مرد بیچاره از آقازادگی چه بهره ای برده، همین آقای خزعلی از بسیاری از مدعیان اصلاح طلبان و فرصت طلبان بسی مردتر و شجاعتر است.

  16
  2
 4. گویا انگارهمواره محکومیت های پیشین اقای خزعلی تمامی ندارد!؟این چندمین باره ایشان بجرم محکومت های پیشین دستگیر و مجددا ازاد می شوند!!

 5. دستگیری ایشان شاید برای آن باشد که سر و صدای دو جاسوس نفوذی در میان صفوف برادران ارزشی (!!!) کمی فروکش کند.

  9
  1
 6. منتقد و معترض و مبارز,قبول…اما مهدی خزعلی خیلی حاشیه داره.معلوم نیست دنبال حقیقتِ و حاضره بها بپردازه یا بیشتر لجبازی و گروكشی

  1
  2
 7. انصاف ، اگه من فهميدم که تو از جون اين خزعلي چي ميخواي، اونوقت مي فهمم که يه من ماست چقدر کره داره!! آرزو ميکنم زندانش کنن، نه نه ، زندان دل شما را خنک نخواهد کرد، لذا آرزو ميکنم اعدامش کنن تا دل حداقل تو انصاف نيوز، خنک شه!

 8. چطور نام انصاف نیوز را یدک میکشید در حالیکه در عمل بگونه دیگر عمل میکنید.
  من که چیزی جز بی انصافی از شما ندیدم و بی انصاف نیوز زیبنده ترین نام برای سایت زرد شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا