خرید تور تابستان ایران بوم گردی

وزیر علوم: پیگیری‌ برای حل مشکلات دانشجویان بازداشتی به‌طور جدی ادامه دارد

وزیر علوم و تحقیقات در واکنش به انتشار اخباری مبنی بر دستگیری برخی از دانشجویان در ناآرامی‌های اخیر گفت: مذاکرات لازم با مقامات انتظامی، امنیتی و قضایی بعمل آمده و پیگیری‌ها برای حل مشکل این دانشجویان به طور جدی ادامه دارد.

به گزارش ایسنا، منصور غلامی با اشاره به اینکه مشکل برخی از دانشجویان تاکنون حل شده است، گفت: در مواردی که اموال تخریب شده گاهی پای شاکی خصوصی در میان است و متاسفانه رسیدگی به کار افرادی که مرتکب جرایم عمومی و مشهود شده‌اند، کمی زمان‌بر است.

وزیر علوم افزود: با این همه و با توجه به نزدیکی امتحانات ترم دانشجویان، امیدوارم با رایزنی‌هایی که درحال انجام هستیم و با مساعدت مقامات انتظامی و قضایی، مشکل باقی‌مانده دانشجویان نیز به‌زودی حل شود.

وی با تاکید بر اینکه همه تلاش خود را برای پیگیری مسائل قضایی دانشجویان و حل مشکل آنها بعمل خواهد آورد، گفت: از دانشجویان انتظار این است، همانطور که در مناسبت‌های مختلف، مطالبات و نظرات به حق خود را با رعایت شأن و جایگاه واقعی دانشجویی بیان کرده‌اند، خط خود را از اغتشاشگران و افرادی که قصد سوءاستفاده از این تجمعات را داشته و دارند، جدا کنند.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا