خرید تور تابستان ایران بوم گردی

«رقابت ۱۴۰۰ میان نامزد اصولگرا و انقلابی خواهد بود»

حسین الله کرم می‌گوید: در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ رقابت اصلی میان یک نامزد اصولگرا و یک نامزد انقلابی خواهد بود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران الله‌کرم درباره کاندیدای اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری آینده، گفت: با توجه به اینکه رئیس بنیاد باران در یک سخنرانی، موضوع آشتی ملی را مطرح کرد و گفت که احتمالا در آینده نزدیک شاهد تکرار اغتشاشات دی ۹۶ و آبان ۹۸ خواهیم بود و در آن صورت نظام برخورد خواهد کرد و شاهد اوج گیری اغتشاش می‌شویم، لذا ایشان پیشنهاد آشتی ملی را داده بود.

الله‌کرم افزود: با این اوصاف بنیاد باران از قانون عبور کرده، چرا که باید اغتشاشات را تقبیح کرده و از کارهای اشتباه گذشته نظیر ظلم به نظام و مردم در سال ۸۸ عذرخواهی می کرد؛ بنابراین شانس داشتن هر گونه نامزد در سال ۱۴۰۰ را باید از جریان اصلاح طلب سلب کرد.

الله‌کرم درباره احتمال کاندیداتوری محمدجواد ظریف و حمایت اصلاح طلبان از او گفت: گرچه اختلافات میان اصلاح طلبان اقتصادی و اصلاح طلبان سیاسی مطرح است، اما آن‌ها احتمالا روی معرفی دو یا سه نامزد برای انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ توافق خواهند کرد که آقای ظریف هم می تواند درمیان این نامزدها قرار گیرد.

الله‌کرم در پایان اظهار کرد که به نظر او رقابت اصلی میان یک نامزد اصولگرا و یک نامزد انقلابی خواهد بود.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. آقای حسین الله کرم که در اردوگاه ی انقلابیون اصولگرا قرار داری اولا این گفتی انقلابیون اصلاح طلب در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ حق معرفی نامزد ندارند که حرفی غیرمنطقی و غیر منصفانه ای است اصلاح طلبان یکی از دو بال انقلاب ۵۷ می باشند انتخابات با دو نامزد مهندسی شود عارف و رضایی
    اصولگرایان انقلابی دو دسته اند اصولگرای پایداری به رهبری مصباح یزدی و اصولگرای ایستادگی به رهبری مرحوم مهدوی کنی و رئیسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا