خرید تور تابستان

بیگی: احمدی‌نژاد برای آزادی سردار عابدین خرم 57 میلیون دلار هزینه کرد!

احمد علیرضا بیگی، نماینده تبریز در مجلس که در زمان احمدی نژاد استاندار او بود، در ویدیویی که مربوط به قبل از انتخابات 1400 است، جزئیات آزادی سردار عابدین خرم از دست داعش با کمک محمود احمدی‌نژاد را مطرح می‌کند.

به گزارش انصاف نیوز، در ویدیویی که کانال تلگرامی دولت بهار، رسانه‌ی جریان محمود احمدی‌نژاد منتشر کرده، احمد علیرضا بیگی در جزئیات آزادی سردار عابدین خرم، استاندار جدید استان آذربایجان شرقی از دست داعش در دولت محمود احمدی‌نژاد می‌گوید: «فرمانده سپاه عاشورا و فرمانده سیدالشهدا آذربایجان غربی توسط داعش اسیر شده بودند. رئیس جمهور در جلسه شورای عالی امنیت ملی می‌گوید داعش 57 میلیون دلار برای آزادی اسرا درخواست کردند که اعضای شورای عالی امنیت می‌گویند این مبلغ بسیار زیاد است و انشالله اجر این اسرا با شهادت است. آقای رئیس جمهور مخالفت می‌کنند و بعد در تماس با امیر قطر درخواست می‌کنند این مبلغ را متعهد شوند. یکی از نیروهای اسیر ما سردار عابدین خرم بود که فرمانده سپاه عاشورا بود. زمانی که که او آزاد شد وزیر خارجه در لحظه تحویل چک به امیر قطر، وی گفت: « من برای کاری که برای برادرم انجام دادم هیچ چیزی مطالبه نمی‌کنم.»

بیگی همچنین در خاطره‌ای اعلام کرد: «سه سال پیش در جشن ولادت امام حسن عسگری (ع) قرار بود دکتر احمدی‌نژاد به تبریز بیاید اما مسجدی که هماهنگ کرده بودیم تا آقای احمدی‌نژاد در آنجا سخنرانی کنند از طرف آقای عابدین خرم که عضو هیئت امنای مساجد بودند اجازه این کار را داده نشد. به هر ترتیب آقای احمدی‌نژاد در یکی از هتل‌های تبریز سخرانی کردند و وقتی برنامه تمام شد و ماجرا را برای آقای احمدی‌نژاد تعریف کردم او به من گفت به عابدین خرم بگویید من برای آزادی تو از دست داعش 57 میلیون دلار هزینه کردم.»

سردار عابدین خرم استاندار جدید استان آذربایجان شرقی است که صبح روز شنبه در مراسم معارفه خود در حالی که سخنرانی می‌کرد توسط همرزمش با درجه‌ی سرهنگی، سیلی خورد و این اتفاق جنجالی شد.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا