خرید تور تابستان ایران بوم گردی

دیدار جمعی از کودکان مبتلا به سرطان با آیت الله سیستانی [+ عکس ]

جمعی از کودکان مبتلا به سرطان به همراه پزشکان خود با آیت الله سیستانی دیدار کردند.

به گزارش شفقنا، آیت الله سیستانی پیش از ظهر امروز پذیرای تعدادی از پزشکان و کادر اداری بنیاد بین المللی درمان تومورها و سرطان شناسی وارث وابسته به آستان قدس حسینی در کربلای مقدس و همچنین شماری از بیماران و کودکان مبتلا به سرطان به همراه خانواده‌هایشان بود.

آیت الله سیستانی در این دیدار به شرح مختصری از فعالیت‌های این بنیاد و خدمات آن به بیماران سرطانی که توسط دکتر حیدر حمزه العابدی ارائه شد، گوش داد.

ایشان در ادامه از این بنیاد پزشکی پیشگام و تلاش های علامه شیخ عبدالمهدی الکربلایی در زمینه ارائه مراقبت های پزشکی خوب به همه عراقی ها با هر طایفه و قومیتی قدردانی کرد.

آیت الله سیستانی همچنین از کادر پزشکی، پرستاری و همه کارکنان بنیاد مذکور به خاطر تلاش ها و خدمات بشردوستانه آنها قدردانی کرد و برای آنها دعای خیر و برکت و توفیق روزافزون و برای بیماران حاضر و سایر بیماران نیز شفای عاجل و تندرسی کامل را از خداوند متعال مسئلت کرد.

مرجع عالیقدر شیعیان در ادامه این دیدار به سخنان «جنات عماد عبدالوهاب» دختربچه مبتلا به سرطان خون گوش داد و وی در این سخنان از مرجعیت دینی در زمینه مراقبت از بیماران و همچنین طرح پزشکی آستان قدس حسینی در خصوص فراهم کردن زمینه درمان رایگان بیست روزه برای همه مراجعه کنندگان در مراکز وابسته به آن، قدردانی کرد.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا