خرید تور تابستان

یک آزاده: مصطفی تاج‌زاده یک فرد نیست؛ یک جریان اجتماعی است

رحیم قمیشی، از آزادگان جنگ طی یادداشتی در بهار نوشت: …آقای تاج‌زاده را دستگیر کرده‌اند. امیدوارم عاقلانه رفتار کنند و او را … آزاد کنند. مگر آنکه اسنادی از دست داشتن او در اختلاس‌ها و چپاولگری‌ها را افشا کنند. امیدوارم عاقلانه رفتار کنند و او را خیلی زود آزاد کنند، مگر آنکه به‌سرعت اسناد موثق و محکمه‌پسندی را نشان دهند که او با سرویس‌های اطلاعاتی دشمن در تماس بوده. اسنادی را نشان دهند که او در حال تشکیل گروهی برای مبارزه مسلحانه بوده. نشان دهند انبار مهماتی در اختیار داشته و تروریست بوده. آقای دکتر مصطفی تاج‌زاده، یک فرد نیست. او نماد امیدواری به تغییر است.
او نماد جنگیدن برای هدف با آداب مدنیت است. او نماد عشق به ایران است، نماد جلوگیری از خونریزی‌های بیهوده است، نماد دلسوزی برای بهبود ایران است.
شک ندارم پشت این دستگیری جریانی است که نمی‌خواهد ایران آباد شود، نمی‌خواهد ایران با صلح پیشرفت کند.
می‌خواهد وضع مردم بهتر شود. نمی‌خواهد ایران آرامش داشته باشد…
امیدوارم [مسئولین] عاقلانه رفتار کنند و نگذارند این روزنۀ اندک باقیمانده برای تغییرهای مسالمت‌آمیز از بین برود.
آقای مصطفی تاج‌زاده از ساکنین آخرین سنگرهایی است که می‌خواهد ایران با آرامش و عاقلانه از این تندبادهای جهانی و بی‌تدبیری‌های داخلی عبور کند. نگذارید این سنگر تخریب شود.
نگذارید بچه‌های انقلاب و دلسوزانه کشور که به وضع جاری انتقاد دارند کاملا دست‌بسته شوند.
مصطفی تاج‌زاده یک فرد نیست. یک جریان اجتماعی است که هر کشور پیشرفته‌ای، هر نظامی به‌شدت به آن نیازمند است. مخالفان صلح‌جو، دلسوزان صریح، انسان‌های وارسته…
نگذارید این امیدها به نومیدی تبدیل شود. همه ضرر می‌کنند همه ضرر می‌کنیم و […]
دکتر مصطفی تاج‌زاده را خیلی زود آزاد کنید اگر ذره‌ای عقلانیت در شما باقیست!

انتهای پیام

بانک صادرات

یک پیام

  1. جای شکرش را باقی چنین منافقی بازبان خود خود را لو می دهد. وشهادت نصیب منافقان چندوچهره وبی وجود نمی گردد ، همچین، چنین حیواناتی در قالب دکترا درک نمی کند یک تعریف جامعی از وضعیت اجتماعی موجود جامعه کنونی ارائه دهد یک پس افتاده دنیایی است که برانقلاب می تازد و….‌.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا