خرید تور تابستان

انتقاد تند مهراب قاسمخانی از فراستی، رائفی پور و عباسی

مهراب قاسمخانی طی یادداشتی در اینستاگرام خود نوشت: «خیلی سخته که جزو سیستمی باشی که بدترین خاطرات مردم رو درست کرده، بعد وظیفه‌ات این باشه که زیرآب خواننده‌ای رو بزنی که مردم با آهنگاش بهترین خاطرات رو دارن و توی مهم ترین خاطرات زندگیشون ثبت شده.
سخته که خودت دلیل غم مردم باشی و زور بزنی کاری کنی که احساس شادی و افتخاری که یه فوتبالیست توی خاطره‌شون کاشته رو پاک کنی.
سخته که رفقات باعث سختی زندگی مردم باشن و شغلت این باشه که این سختی رو بندازی گردن سینماگرایی که مردم با فیلما و سریالاشون احساساتی شدن یا از ته دل خندیدن و آثارشون تو ذهنشون موندگار و جاودانه شده.
سخته که شونه به شونه کسایی باشی که هزاران هزار میلیارد اموال مردم رو خوردن و تنها سلاحی که علیه سلبریتی ها داری اشاره به دستمزد بالاتر از حد متوسطشون نسبت به دستمزد مردمی باشه که خودتون باعث فقر و خشمشون شدین.
سخته که هزاران نفر از همقطارات و فک و فامیلشون اقامت کشور هایی که شعار مبارزه باهاشون رو میدین داشته باشن و تو مجبور باشی به گرین کارت نهایتاً ده دوازده تا هنرمند و ورزشکار چنگ بزنی.
انصافاً جنگ نابرابر و سختیه. چنین تلاشی بدون داشتن یه ذره هوش و استعداد و خلاقیت و جذابیت و بدون انجام یه کار مفید توی زندگی، عین رفتن توی میدون جنگ بدون تفنگه.

خلاصه که واقعاً خوشحالم جای شما نیستم. حقیقتاً وظیفه سخت و اسفناک و طاقت فرسایی رو روی دوشتون گذاشتن.»

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

  1. دستمزد بالاتر از حد متوسطشون؟!
    مثل این می‌ماند که بپرسند حضرت آدم کی به دنیا آمد و شما بگوبی بیشتر از یک دقیقه پیش!
    هم درسته هم گمراه کننده.

  2. انصافاً جنگ نابرابر و سختیه.
    شما تمام حرف‌هایت را از کانال فیلم‌های صدا و سیما برای و خبرگزاری‌ها می‌فرستی.
    ولی پاسخ ما به شما آن وقتی هم لابه‌لای کامنت‌های اینستاگرامت بود پاسخ داده نمی‌شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا