خرید تور تابستان

واکنشی به تجمع برلین

خبرگزاری اصولگرای تسنیم در متنی با عنوان «وقاحت گردانندگان تجمع برلین و رسانه سعودی/ همجنس‌گرایی بربرها را به اسم مطالبه زن ایرانی جا می‌زنند!» نوشت:

«عصر امروز تجمعی با عنوان گردهمایی معترضان به جمهوری اسلامی در برلین آلمان برگزار شد.

این تجمع حاشیه‌های فراوانی داشت که از آن‌جمله می‌توان به برخی درگیریهای مجدد میان خود تجمع‌کنندگان اشاره کرد.

گردانندگان تجمع، برای القای گسترده بودن آن، از اعداد تخیلی صحبت می‌کنند؛ با این حال برآوردهای واقعی نشان می‌دهد که دست‌کم بالای 97 درصد ایرانیان حتی در خود آلمان هم از این موضوع که تبلیغات گسترده‌ای برای آن شده بود استقبال نکردند.

اما در این میان اقدامات وقیحی نیز توسط گردانندگان پشت‌صحنه این تجمع، آن‌هم به نام مطالبه معترضان ایرانی انجام شد، از آن جمله می‌توان به قرائت بیانیه‌ای در حمایت از همجنسگرایی و قالب کردن آن به‌عنوان یکی از اولویت‌های مطالبات معترضان اشاره کرد.

کارشناسان بارها هشدار داده‌اند که اگرچه جامعه ایران مطالبات و پرسشهایی دارد، با این حال سیستم‌های امنیتی غربی و شکارچیان سیاست‌بازی که پشت صحنه بسیاری از کمپین‌های اغتشاش و فشار علیه جمهوری اسلامی حضور دارند، نه‌تنها نسبتی با واقعیات جامعه ایران ندارند بلکه به‌دنبال آن هستند که زن و مرد ایرانی را به پوششی برای کثیف‌ترین رفتارهای خود تبدیل کنند.

آنها به اسم مطالبه زنان برهنه می‌شوند و به زن ایرانی اهانت می‌کنند، به اسم دموکراسی از کودتاچی‌زاده‌ دیکتاتوری به‌نام رضا پهلوی سخن می‌رانند و در ظاهر دفاع از مردم خواستار تحریم‌های شدید و حتی بمباران و تجزیه ایران می‌شوند.

در این تجمع همچنین برخی پرچمهای تجزیه‌طلبانه‌ای به‌همراه داشتند؛ اقدامی که با پوشش و استقبال ویژه کارمندان رسانه سعودی ایران اینترنشنال همراه شده بود!»

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا