خرید تور تابستان

انسیه خزعلی: بسیاری از وعده‌های دولت‌های قبل توسط دولت سیزدهم اجرا شد

انسیه خزعلی، معاون رئیس دولت سیزدهم در امور زنان و خانواده گفت: بسیاری از شعارها و وعده های روی زمین مانده دولتهای قبل توسط دولت سیزدهم اجرایی شد، افزایش میزان سلامت و بهداشت، بیمه درمان ناباروری، بیمه خاص زنان و خانواده مانند بیمه زنان باردار تا پایان شیردهی و بیمه فرزندان تا پایان 5 سالگی و بیمه زنان دارای 3فرزند در روستاها در دولت سیزدهم محقق شد و شعاری بود که در دولتهای قبل داده شد اما در دولت سیزدهم محقق شد‌.

به گزارش فارس؛ انسیه خزعلی در مراسم تقدیر از بانوان کارگر گروه شستا با بیان اینکه دهه فجر فرصت مغتنمی است که یاد امام و شهدایی که انقلاب را برای ما ارمغان آوردند را گرامی بداریم، گفت: ما در چارچوب فرموده های حضرت امام و آرمانهای انقلاب اسلامی وظیفه رفع محرومیت ها و ارتقای رفاه جامعه را بر عهده داریم.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده ادامه داد: کاهش میزان بازماندگی از تحصیل در میان دختران، افزایش فارغ تحصیلی از دانشگاه، رشد دانش آموختگان دختر در مقایسه با پسر، رشد چشمگیر حضور دختران در عرصه اشتغال و اقتصاد همه گواه این است که انقلاب اسلامی توانسته با ایجاد فضای امن، سلامت جسمی و روانی و شرایط پشتیبان حامی و مدافع حضور بانوان در جامعه باشد.

این مسئول با تاکید براینکه بسیاری از شعارها و وعده های روی زمین مانده دولتهای قبل توسط دولت سیزدهم اجرایی شد، تصریح کرد: افزایش میزان سلامت و بهداشت، بیمه درمان ناباروری، بیمه خاص زنان و خانواده مانند بیمه زنان باردار تا پایان شیردهی و بیمه فرزندان تا پایان 5 سالگی و بیمه زنان دارای 3فرزند در روستاها در دولت سیزدهم محقق شد و شعاری بود که در دولتهای قبل داده شد اما در دولت سیزدهم محقق شد‌.

دکتر خزعلی با بیان اینکه گفته شد اما بر زمین مانده در بخش حکمرانی و حاکمیت نیاز است برای حضور بیشتر زنان کار کنیم، عنوان کرد: باید در تصمیم‌گیری ها و تصمیم سازی ها از حضور زنان نخبه و متحصص بیشتر استفاده شود و عرصه های مزیت دار زنان به عنوان اولویت لحاظ شود؛ توانایی انجام همزمان چند کار، دقت بالا در امور، پاکدستی و ظرافتهای کار از جمله عرصه های مزیت ‌دار در زنان است که امیدواریم در شرکتهای زیرمجموعه وزارت کار مورد توجه ویژه قرار گیرد.

وی تصریح کرد: ارائه الگوی جدید از زن مسلمان ایرانی با نقشهای چندگانه در خانه و جامعه جزو وظایف ماست که در تلاش هستیم در نظامواره شغلی این نقشها را بطور ویژه لحاظ کنیم.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

  1. حتما پیشرفت جهشی دلار و سکه و تورم و …. هم تفکر دولت قبل بوده و خوشبختانه توسط این دولت مردمی محقق گردید .عجب با … طرف هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا