خرید تور تابستان ایران بوم گردی

پخش زنده لچه و ناپولی 18 فروردین 1402

پخش زنده لچه و ناپولی 18 فروردین 1402 را با ما در انصاف ورزشی ببینید؛ دو تیم در هفته 29ام سری آ ایتالیا از ساعت 20:30 به مصاف هم خواهند رفت.

ناپولی ایتالیا که تنها روی کاغذ به سومین قهرمانی خود در سری آ نرسیده است، پس از شکست تلخ هفته گذشته در خانه برابر میلان، حالا امشب و در هفته 29ام سری آ از ساعت 20:30 در یک بازی خارج از خانه به مصاف تیم لچه خواهد رفت؛ برای تماشای پخش زنده لچه و ناپولی 18 فروردین 1402 در ساعت شروع بازی از لینک زیر استفاده نمایید:

پخش زنده بازی لچه و ناپولی 18 فروردین 1402

پخش زنده لچه و ناپولی 18 فروردین 1402

ناپولی ایتالیا در این فصل با هدایت لوچانو اسپالتی عملکردی ماورای انتظار داشته است و در حال حاضر پس از 28 هفته با 71 امتیاز اختلافی 16 امتیازی با تیم دوم جدول یعنی لاتزیو دارد و این بدین معنا است که سومین اسکودتوی تاریخ این باشگاه که اولین اسکودتو بدون حضور مارادونا در لباس آبی آسمانی این تیم است، عملا تنها بر روی کاغذ قطعی نشده و از الان باید ناپولی را فاتح این فصل سری آ بدانیم.

اما شاگردان اسپالتی هفته گذشته و در حالی که ناپل آماده یک جشن باشکوه برای پیروزی برابر مدافع عنوان قهرمانی بود، با 4 گل در ورزشگاه خانگی برابر آث میلان شکست خورد تا قهرمانان زودهنگام فصل سری آ با تلنگر سهمگینی مواجه شوند.

ناپلی‌ها حالا تمام فکر و ذکرشان پیش دو بازی رفت و برگشت برابر آث میلان در یک چهارم لیگ قهرمانان اروپا است و این احتمال وجود دارد که اسپالتی در بازی امشب به برخی بازیکنان استراحت بدهد.

پارتنوبی در 5 دیدار اخیر خود در سری آ 2 باخت و 3 پیروزی داشته است اما حریف امشب آن‌ها لچه تیم شانزدهم جدول است و هر 5 بازی گذشته خود را واگذار کرده و تنها 8 امتیاز با منطقه سقوط فاصله دارد.

شما مخاطبان عزیز انصاف ورزشی می‌توانید پخش زنده ناپولی و لچه 18 فروردین 1402 را از ساعت 20:30 امشب و با استفاده از لینکی که با همکاری «آپارات اسپرت» در ابتدای مطلب در اختیار شما قرار داده شد، تماشا کنید.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا