خرید تور تابستان ایران بوم گردی

سارق مراکز آموزشی کاشان دستگیر شد

سارق مراکز آموزشی با پیگیری کارآگاهان پليس آگاهي شهرستان کاشان دستگیر شد. این مجرم سابقه‌دار به ۲۷ فقره سرقت از مراکز آموزشی اعتراف کرد.

به گزارش پیام کاشان، فرمانده انتظامي کاشان گفت: در پي وقوع سرقت هایی از مراكز آموزشي در سطح شهر كاشان موضوع به صورت ويژه در قرارگاه مقابله با سرقت انتظامی اين شهرستان مورد بررسي قرار گرفته و اقدامات لازم جهت شناسايي و دستگيري عامل يا عاملان اين سرقت ها توسط کارآگاهان پليس آگاهي شهرستان انجام گرفت.

سرهنگ ایرج کاکاوند افزود: کارآگاهان پس از بررسي ميداني صحنه هاي وقوع جرم و جمع آوري سرنخ هاي موجود در محل ها و همچنين بهره گيري از تجهیزات هوشمند در اختیار پلیس در نهایت هويت سارق سابقه داري که در اين سرقت ها دست داشت را به دست آورده و پس از هماهنگی با مرجع قضائی وی را طی یک عملیات ضربتی در مخفیگاه خود دستگير کردند.

فرماندهی انتظامی کاشان تصریح کرد: متهم که در برابر مدارک و مستندات پلیس چاره ای جز بیان حقیقت نداشت به ۲۷ فقره سرقت از مراكز آموزشي اقرار و ۸نفر مالخر اموال مسروقه را به كارآگاهان معرفي کرد.

سرهنگ کاکاوند با بیان اینکه مال خران مرتبط با سارق طی چندین عملیات جداگانه توسط کارآگاهان دستگیر شدند خاطر نشان کرد: پس از تكميل شدن پرونده تمامی متهمان دستگیر شده برای رسیدگی قانونی به جرایم خود به مرجع قضائي تحویل شدند.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا