خرید تور تابستان ایران بوم گردی

پخش زنده بازی فوتبال نساجی – ذوب آهن ساعت 15:00

پخش زنده بازی نساجی و ذوب آهن را از لیگ برتر اینجا تماشا کنید

رحمتی: بازی با ذوب آهن آغاز موفقیت‌های نساجی در لیگ برتر است

سرمربی تیم فوتبال نساجی گفت: بازی با ذوب آهن کلید و استارت موفقیت‌های ما در لیگ برتر است.

رحمتی: بازی با ذوب آهن آغاز موفقیت‌های نساجی در لیگ برتر است

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، سید مهدی رحمتی در نشست خبری پیش از بازی ذوب آهن، اظهار داشت: با یک تیم خیلی خوب بازی داریم. تیمی که رتبه پنجم یا ششم جدول را در اختیار دارد. بازی‌های خیلی خوبی را به نمایش گذاشته و کادرفنی و بازیکنان خیلی خوبی هم دارد، اما می‌دانیم فردا این مسابقه کلید و استارت موفقیت‌های ما در لیگ برتر است.

وی افزود: روی کمک و حمایت هواداران نساجی خیلی حساب کرده‌ایم. از آنها می‌خواهیم بیایند و 90 دقیقه از این تیم حمایت کنند تا بتوانیم فردا شرایطی را در بازی رقم بزنیم که سه امتیاز خانگی را به دست آوریم. قطعا این برد سرآغاز اتفاقات خیلی خوب برای تیم نساجی است.

سرمربی نساجی درمورد دلیل با ماسک حضور داشتن برخی بازیکنان در تمرین روز گذشته، توضیح داد: فصلی است که بازیکنان سرما می‌خورند اما امیدواریم مشکلی برای بازی فردا نداشته باشند. هرچند برخی از آنها بیمار بودند.

 تغییر سبک کاری او پس از حذف در لیگ قهرمانان آسیا، عنوان کرد: سپاهان و پرسپولیس را هم می‌بینید که مثل ما  در لیگ قهرمانان بازی می‌کنند و نتایج آنها در 3-2 هفته اخیر لیگ برتر مشخص است. از لحاظ سخت افزاری و بازیکن این شرایط را نداریم که در 2 جبهه همزمان و با قدرت شرکت کنیم. این مقداری به ما آسیب زد و فشار بازی‌های آسیایی مقداری نساجی را اذیت کرد.

رحمتی ادامه داد: بی تجربه بودن بازیکنان هم مزید بر علت شد. در همین بازی با نوبهار 2 بازیکن مصدوم و 2 بازیکن محروم داشتیم. کارت قرمز گرفتن آنها به تیم خیلی لطمه زد. مقابل نوبهار هم خیلی خوب بازی کردیم اما به خاطر برخی اشتباهات نتیجه را دادیم. همه این موارد تمام شده و آنها را کنار گذاشتیم. همه بازیکنان و اعضای کادرفنی مصمم هستند خیلی زود موفقیت‌هایمان را استارت بزنیم. مطمئن باشید همانگونه که روز گذشته به هواداران نساجی گفتم اگر این تیم از زیر فشار دربیاید و یک برد کسب کند، از لحاظ روحی و روانی می‌تواند خودش را خیلی بالا کشیده و به آن جایگاهی برسد که مدنظر و شان هواداران مازندرانی و قائمشهری است.

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا