خرید تور تابستان

روایت سمانه پاکدل از سختی های ممنوع الکاری و علت خودکشی آزاده نامداری | او خانواده شهید است

وبسایت روزیاتو نوشت:

در ویدئویی که از گفتگوی سمانه پاکدل، بازیگر سینما و تلویزیون، با رسانه تی‌وی‌پلاس منتشر شده، این بازیگر از ۵ سال ممنوع الکاری خود و عواقب آن صحبت می‌کند. به گفته خانم پاکدل، دلیل این حکم هرگز به او ابلاغ نشده است. پاکدل در بخشی از صحبت هایش مدعی شده که  آزاده نامداری بعد از ممنوع‌التصویری در صداوسیما خودکشی کرده است.

سمانه پاکدل که با بازی در سریال تلویزیونی «دلنوازان» به شهرت رسید، در این مصاحبه از دشواری سال‌های ممنوع الکاری اش گفت. او از تاثیر چنین تصمیمی بر زندگی، روان و وضعیت مالی بازیگرانی که شرایط مشابهی را تجربه می‌کنند صحبت کرد.

این بازیگر تاکید کرد که علت این تصمیم هرگز به او گفته نشد و با وجود پیگیری‌های زیاد، هرگز نتیجه نگرفت.

سمانه پاکدل همچنین مدعی شد که با وجود اینکه از خانواده شهید است، هرگز از فرصتی که این عنوان می‌توانست برایش به دنبال داشته باشد استفاده نکرد.

روایت سمانه پاکدل از سختی سال‌های ممنوع الکاری اش + ویدئو

سمانه پاکدل بازیگر ایرانی متولد ۲۶ مهر ۱۳۶۶ در اصفهان است که فعالیت خود را در زمینه بازیگری از سال ۱۳۸۳ آغاز کرده است. او با بازی در سریال «دلنوازان» به شهرت رسید.

روایت سمانه پاکدل از سختی سال‌های ممنوع الکاری اش + ویدئو

این بازیگر در سال ۱۳۹۷ با هادی کاظمی که او نیز بازیگر است ازدواج کرد.

فیلم های «لبه پرتگاه»، «معراجی ها» و «یکی از ما دو نفر» و سریال های «۱۳ شمالی»، «همسایه ها» و «پنجره» از آثاری است که او در آنها به ایفای نقش پرداخته است.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا