خرید تور تابستان

پایان ژائو فلیکس در اتلتیکو در پی شادی پس از گل؟

خبرورزشی نوشت: ژوائو فلیکس که به صورت قرضی در بارسلونا حضور دارد با تعریف و تمجیدهایش از آبی‌اناری‌ها خشم هواداران اتلتیکومادرید را برانگیخته و با شادی پس از گلی که به اتلتیکو زد همه چیز را بدتر کرد.

ژوائو فلیکس از تابستان بارها باعث عصبانیت اتلتیکو مادرید شد. در حالی که هنوز در باشگاه بود از تمایل خود برای پیوستن به بارسلونا حرف می‌زد، و در نهایت با قراردادی قرضی به مدت یک فصل به بارسلونا پیوست. علاوه بر این، فلیکس پس از اظهارات در مورد سبک بازی دو باشگاه در دیدار آخر هفته گذشته بین بارسلونا و اتلتیکو، هواداران این تیم را بیشتر عصبانی کرد. در نهایت گل برتری مسابقه را به ثمر رساند و با شادی پس از گلش همه چیز را بدتر کرد.

با در نظر گرفتن همه این نکات، آلبرتو گارسیا، سخنگوی اتحادیه بین‌المللی باشگاه‌های هوادار اتلتیکو مادرید، بیانیه‌ای را در مورد فلیکس منتشر کرده و در آن به نمایندگی از این نهاد صحبت کرده است: «حالا معلوم می‌شود که او از کودکی طرفدار بارسلونا بوده و طوری برای گلزنی شادی می‌کند که انگار عنوان قهرمانی‌اش در خطر است. این دومین گل او در لالیگا بود، اینطور نیست که فصل خوبی را پشت سر بگذارد. این ناسپاسی و بی‌احترامی به هوادارانی است که از او بوده‌اند و با او رفتار خوبی داشته‌اند. او جو خصمانه‌ای در متروپولیتانو ایجاد کرده و ما نمی‌خواهیم او را دوباره با پیراهن اتلتیکومادرید ببینیم. او لیاقت باشگاه را ندارد و این باشگاه یا این هواداران را درک نکرده است.»

مطمئناً هیچ علاقه‌ای بین فلیکس و هواداران اتلتیکومادرید باقی نمانده، و دیدار بین دو تیم که قرار است در هفدهم مارس در سیویتاس متروپولیتانو برگزار شود، نوید یک رویداد جنجالی را می‌دهد.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا