خرید تور تابستان ایران بوم گردی

حسین الله کرم حزب تاسیس کرد

«حسین الله کرم»، فعال سیاسی اصولگرای «انقلابی» حزبی را با نام «جمعیت رزما» تاسیس کرد.

به گزارش انصاف نیوز، حزب جمعیت رزمنده مدافع انقلاب اسلامی (رزما) اعلام موجودیت می‌کند.

به گفته‌ی حسین الله کرم که دبیر هیئت موسس این حزب است، جمعیت رزما برای فعالیت، مورد تایید کمیسیون ماده 10 احزاب وزارت کشور قرار گرفته است.

او ابراز امیدواری کرده است که این حزب «در راستای اجرای فرامین امام خامنه‌ای، حضور گسترده پیشکوستان جهاد و مقاومت را تحقق بخشد»

آقای الله کرم سال‌ها با عنوان رهبر معنوی جریان حزب‌الله فعالیت می‌کرد که در شهرهای مختلف با عناوینی از جمله انصار حزب‌الله در تهران خود را زیر مجموعه‌ی حسین الله‌کرم می‌خواندند اما او هیچگاه مسئولیت آنها را نمی‌پذیرفت.

این برای اولین بار است که او به صورت رسمی در چارچوب یک تشکل قانونی در حال فعالیت است. تا پیش از این مجموعه‌ی منتسب به حزب الله خود را در چارچوب قوانین محدود نمی‌دانست و رفتارهای خود را با عناوینی از جمله «امر به معروف» توجیه می‌کرد.

در دهه‌های هفتاد و هشتاد از این نیروها به عنوان «گروه فشار» نام برده می‌شد که به صورت غیررسمی تجمعاتی را شکل می‌دادند و یا تجمعات دیگران را بر هم می‌زدند.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. خداوکیلی عجب حزبی خواهد شد و من منتظر نشان(آرم) آن هستم که حتما اگر با فعالیتهای انقلابی ایشان و دکترای دریافتی شان همخوانی داشته باشد،،،چه شود !!؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا