خرید تور تابستان ایران بوم گردی

پیام تسلیت احمد مسعود به مردم ایران

احمد مسعود در پی انفجار ساعاتی قبل در مراسم سردار سلیمانی در کرمان در پیامی خطاب به مردم ایران نوشت: درد و داغ ناشی از شهادت ده‌ها تن از شهروندان بی‌گناه کشور دوست و برادر ایران در پی دو انفجار توسط دشمنان انسانیت را درد خویش دانسته و عرض تسلیت دارم.

به‌گزارش انصاف نیوز، این پیام که در صفحه‌ی آقای مسعود در شبکه‌ی اجتماعی ایکس منتشرشده در پی می‌آید:

متاسفم این‌که می‌بینم امروز ملت بزرگ ایران مورد حمله‌ی تروریستی دشمنان اسلام قرار گرفته‌اند. درد و داغ ناشی از شهادت ده‌ها تن از شهروندان بی‌گناه کشور دوست و برادر ایران در پی دو انفجار توسط دشمنان انسانیت را درد خویش دانسته و عرض تسلیت دارم. برای مجروحین از بارگاه خداوند متعال شفای عاجل استدعا نموده و برای خانواده‌های قربانیان و ملت بزرگ ایران صبر و استقامت آرزو دارم.

‌پدیده شوم تروریزم از سالها بدین‌سو دامن‌گیر منطقه‌ شده و همواره از مردم ما قربانی می‌گیرد. ما به عنوان مردمی که بیش از نیم‌قرن در آتش تروریزم سوخته‌ایم و متاسفانه امروز کشور ما تبدیل به لانه‌ی امن تروریست‌های منطقوی و بین‌المللی شده‌ است، درد امروز ملت بزرگ ایران را بیشتر از هر کس دیگری درک می‌کنیم.

ما در کنار مردم دوست و شریف ایران در مبارزه‌ی مشترک برای رسیدن به امنیت و آرامش در برابر ایدئولوژی‌های افراطی و بیگانه از فرهنگ، دین و تمدن مشترک‌ مان می‌ایستیم.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا