خرید تور تابستان ایران بوم گردی

پیام آمریکا به ایران درباره‌ی حل مشکل در تمام منطقه

خبرگزاری فارس نوشت: ««حسین اکبری» سفیر جمهوری اسلامی ایران در سوریه به‌تازگی در مصاحبه با وبگاه «العهد» فاش کرد آمریکا به‌واسطه یکی از کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس پیامی برای ایران ارسال کرده است.

سفیر جمهوری اسلامی ایران به این رسانه لبنانی گفت: «۱۰ روز پیش پیامی از یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس دریافت کردیم که هیأت خود را با یک پیام از طرف آمریکایی‌ها برای حل مشکل در تمام منطقه به ایران فرستاده بود و نه فقط برای حل‌وفصل جزئی جنگ». او در این باره گفت که آمریکایی‌ها برای جلوگیری از توسعه دامنه جنگ به ایران چند هیأت ارسال کرده‌اند.

حسین اکبری در بخش دیگری از سخنانش اضافه کرد آن‌ها از یک سو می‌کشند و منفجر می‌کنند و از سوی دیگر هیأت به ایران، مقاومت لبنان، فلسطین، سوریه و یمن ارسال می‌کنند.

سفیر جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: «آمریکایی‌ها از اینکه دامنه جنگ توسعه پیدا کند هراس دارند، چراکه توسعه دامنه این جنگ می‌تواند منجر به نابودی رژیم صهیونیستی شود».

او همچنین گفت که آمریکایی‌ها و رژیم صهیونیستی از پاسخ ایران واهمه دارند، چراکه می‌دانند آنچه انجام داده‌اند، نشانه ضعف است و آن‌ها خوب می‌دانند که هر اقدام تروریستی که انجام می‌شود، با پاسخ ایران همراه خواهد شد.

حسین اکبری در بخش دیگری از سخنان خود همچنین به اقدامات رژیم اسرائیل پرداخت و بیان کرد که این رژیم به مرحله‌ای رسیده است که نتوانسته جز کشتار زنان و کودکان، ویران کردن خانه‌ها بر سر ساکنانشان، انفجارهای تروریستی، ترور شخصیت‌های محور مقاومت کار دیگری انجام دهد»

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا