خرید تور تابستان ایران بوم گردی

محاکمه نرینه تهرانی که به دختر و دخترخوانده‌ نوجوانش تجاوز کرد!

نرینه تهرانی یا آن‌طور که برخی رسانه‌ها به اشتباه «مرد شیطان صفت» نامیده‌اندش، در پی شکایت دخترخوانده‌اش، به اتهام تجاوز جنسی بازداشت و محاکمه شد. در جریان رسیدگی به این شکایت مشخص شد دختر این نرینه تهرانی هم مورد تجاوز او قرار گرفته و در آستانه اعدام، توسط شاکی عفو شده است.

مرد شیطان‌صفت که پیش‌تر به اتهام آزار و اذیت دخترش به اعدام محکوم و با اظهارات تازه دخترش به زندگی برگشته بود، این‌بار در برابر اتهام آزار و اذیت دختر خوانده‌اش قرار گرفت اما پای میز محاکمه این اتهام را نپذیرفت.

به گزارش رکنا، رسیدگی به این پرونده با شکایت دختر ۱۴ ساله‌ای به نام دنیا آغاز شد. وی که به پلیس آگاهی رفته بود از پدرخوانده ۴۵ ساله‌اش به نام شاهین شکایت کرد. وی گفت: چند سال قبل وقتی کودک بودم پدر و مادرم از هم جدا شدند و من همراه مادرم زندگی می‌کردم تا این‌که یک‌سال پیش مادرم با شاهین ازدواج کرد. او همیشه رفتارهای عجیبی داشت و من از او وحشت داشتم تا این‌که آخرین‌بار در حضور مادرم مرا آزار داد.

با این شکایت دختر نوجوان به پزشکی قانونی معرفی شد و کارشناسان آزار و اذیت وی را تایید کردند اما مادرش که به پلیس آگاهی احضار شده بود مدعی شد از آزار و اذیت دخترش از سوی همسرش هیچ اطلاعی ندارد.

شاهین ۴۵ ساله بازداشت شد و ادعا کرد بی گناه است. در نخستین جلسه تحقیق که در شعبه ۱۱ دادگاه کیفری یک استان تهران برگزار شد، مادر دنیا لب به اعتراف گشود و در حالی‌که اشک می‌ریخت گفت: دخترم راست می‌گوید از سوی شاهین مورد آزار و اذیت قرار گرفته است. من در جریان بودم اما از ترسم سکوت کردم. من شرمنده دخترم هستم ولی نمی‌توانستم حرفی بزنم تا این‌که دخترم که حال روحی‌اش به هم ریخته بود به تنهایی به پلیس آگاهی رفت و شکایتش را مطرح کرد.

در حالی‌که شاهین منکر آزار و اذیت دخترخوانده نوجوانش بود، استعلام پرونده‌اش نشان داد او چند سال قبل به اتهام آزار و اذیت شیطانی دخترش در شعبه ۱۰ دادگاه کیفری یک استان تهران به اعدام محکوم شده بود اما با پس گرفتن شکایت از سوی دخترش و توبه، توانسته بود از حکم اعدام بگریزد و به زندگی برگردد.

با بررسی سابق این متهم روشن شد شاهین چند سال قبل دخترش را به دام شیطانی انداخته و آزار داده و به اعدام محکوم شده بود. این حکم در دیوان عالی کشور تایید شده و زمان زیادی به اجرای حکم باقی نمانده بود که دختر وی یک‌باره شکایتش را پس گرفت و مدعی شد دروغ گفته است.

با افشای این ماجرا قضات دادگاه دختر وی را احضار کردند. دختر جوان گفت: چندی قبل پدرم مرا آزار داد و من علیه او شکایت کردم. او به اعدام محکوم شد و زمان زیادی به اجرای حکم نمانده بود که پدرم همه اموالش را به نامم سند زد و گفت اشتباه بزرگی مرتکب شده و حالا توبه کرده است. حرف‌های او و وعده و وعیدهایش باعث شد به دادگاه بروم و شکایتم را پس بگیرم. پدرم بعد از توبه از زندان آزاد شد و با مادر دنیا ازدواج کرد اما حالا متوجه شده‌ام پدرم دختر خوانده‌اش را هم آزار داده است.

به دنبال اظهارات دختر جوان، شاهین در شعبه ۱۱ دادگاه کیفری یک استان تهران پشت درهای بسته و غیر علنی به اتهام آزار و اذیت دخترخوانده‌اش از خود دفاع کرد. در جلسه دادگاه، دنیا برای پدرخوانده‌اش اشد مجازات خواست. اما شاهین مدعی شد دختر خوانده‌اش را آزار نداده و دختر نوجوان به دروغ چنین اظهاراتی را علیه وی مطرح کرده است.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

 1. سلام – ترا بخدا اصلآ این قبیل خبرها را درج نکنید – خواندن آن حتی بعنوان یک خبر، انسان را دچار شرمندگی و تهوع میکند. وای وای…

  5
  2
  1. اموزگار جان سکوت چاره چنین بلاهایی نیست. باید پیش از رخ دادن چنین جنایاتی ان دختران نوجوان اموزش حفظ بدن خویش را از مادر و مدرسه می اموختند. درست است که چنین نرینه هایی در همه طول تاریخ و عرض جغرافی وجود داشته و دارند و خواهند داشت. ولی باور کنید اموزش تاکنون کودکان بسیاری را نجات داده است. از سنین پایین به کودک می اموزند که نسبت به بدنش و نقاط خاصی از ان بشدت حساس باشد و داد بزند و …… .

   6
   1
 2. یکی از موارد بزرگ بر زمین مانده تربیت انسانی است…
  میگویند 124000 پیامبر هم برای همین آمده اند…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا