خرید تور تابستان ایران بوم گردی

تمسخر ظهور «هخای پنجم»

ف. م. سخن، طنزپرداز سیاسی اپوزیسیون، در طنزی با عنوان «هخای پنجم با بنر پنج متری در کنگره امریکا!» به تمسخر یکی از فعالان اپوزیسیون پرداخت که اعتصاب غذای طولانی او این روزها سوژه‌ی شبکه‌های اجتماعی شده است.

در بخشی از طنز ف. م. سخن در سایت گویانیوز آمده است:

« … گزارش سفر ظفرنمون و با اهمیت فوق العاده استراتژیک و ژئوپولیتیک هخای پنجم به امریکا و حضور در کنگره ی امریکا و گفت و گو با سناتورهای امریکایی برای درخواست کمک نظامی جهت ترکاندن جمهوری اسلامی (حالا در باره ی جوک رییس جمهور بایدن چیزی نمی‌گوییم که با وجود چنین رییس جمهوری، چنین سناتورهایی هم باید در امریکا وجود داشته باشند که هخاهای ایرانی را به حضور بپذیرند و از آن ها بپرسند شما به عنوان صدای مردم ایران چی از ما میخوای لب تر کن تا در اختیارت قرار دهیم!).

امروز یکی از دوستان ویدئوی گزارش تلویزیون طنز و فکاهی سیاسی، «ایران اینترنشنال» را -که نمی‌دانم چرا مخالفان این تلویزیون، کلمه‌ی «ایران» را از اول این اسم حذف می‌کنند و به آن فقط اینترنشنال می‌گویند-، برایم فرستاد که در آن شاهد حضور هخای پنجم، موسوم به وحید بهشتی، مشهور به گالاگالای ایرانی در کنگره‌ی امریکا بودیم که سال گذشته توانست رکورد اعتصاب غذا و تحمل گرسنگی گینس را با اختلاف بسیار زیاد از مرحوم بابی ساندز مال خود کند و صفحه‌ای جدید در تاریخ مبارزات با حکومت‌های خبیث را بگشاید طوری که بعد از ۷۲ روز گرسنگی، ایشان نه تنها چیزی از وزن‌اش کم نشد بلکه ماشاءالله سرحال‌تر و قبراق‌تر از شروع اعتصاب غذایش به ایراد سخنرانی‌ها و حضور در شوهای تلویزیونی مشغول گشت و تنها اتفاقی که برای ایشان افتاد و عجیب بود، خم شدن تدریجی گردن ایشان در طول مدت اعتصاب غذا بود که الحمدلله این مشکل هم امروز بر طرف شده و ایشان با حضور استراتژیک خود در امریکا، شاید بتواند دریچه‌ای به سمت آزادی و سعادت ملت ایران بگشاید.

خبر فوق مهمی که ایشان در گفت و گو با ایران اینترنشنال داد و من با وجود این که کارم خبر است از آن کلا بی‌خبر بودم، درست کردن بنرهای پنج متری توسط مردم تهران بود که هخای پنجم را به عنوان صدای مردم ایران معرفی کرده‌اند و در جاهای مختلف این بنرها را آویزان نموده‌اند.

باری خوشحالم که جای خالی هخادخت چهارم که در ایام تعطیلات نوروزی در مرخصی ست، توسط هخای پنجم پُر شده و ایشاللا تا روز سیزده، ایران اینترنشنال، و تلویزیون [داخل ایران]، ساعات خوب و مفرحی را برای مردم ایران تهیه خواهند دید!»

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا