خرید تور تابستان ایران بوم گردی

فایل صوتی افشا شده‌ی خاتمی درباره‌ی انتخابات: نمی‌خواهم برای کسی تعیین تکلیف کنم

سیدمحمد خاتمی در اظهاراتی که به نظر می‌آید زمان آن برای پیش از برگزاری انتخابات ۱۴۰۲ است گفت: من نمی‌خواهم برای کسی تعیین تکلیف کنم.

او درباره‌ی دیدگاه خودش درباره‌ی انتخابات ۱۱ اسفند گفت: در کنار مردم قرار بگیریم، نه در کنار ضد انقلاب و تحریم.

به گزارش انصاف نیوز، از ساعتی قبل یک فایل صوتی از اظهارات آقای خاتمی در فضای مجازی منتشر شده که او در آن نظرات خود را درباره‌ی انتخابات طرح می‌کند.

زمان بیان این اظهارات مشخص نیست و صرفا برشی ۱.۵ دقیقه از سخنان محمد خاتمی در آن شنیده می‌شود.

متن کامل بخش منتشر شده از سخنان رئیس جمهور اسبق ایران را می‌توانید در ادامه بخوانید:

خب ما در کنار مردم قرار می‌گیریم تا حالا گدایی و التماس می‌کردیم سه تا کرسی به ما در مجلس بدهید و التماس می‌کردیم رفتارتان را کمی عوض کنید. دیدیدیم فایده‌ای ندارد. ما کنار مردم قرار می‌گیریم حرف‌هایمان را می‌زنیم و می‌گوییم حرف‌هایمان را می‌زنیم می‌گوییم راه مملکت این است… توجه می‌کنید؟ من نمی‌خواهم تعیین تکلیف کنم و [درباره‌ی] خودم می‌گویم. من کسی بودم که در سال ۹۰ ضد انقلاب می‌گفت انتخابات را تحریم کنید می‌گفتم ما نباید صندوق رای را رها کنیم من به دماوند رفتم و رای دادم. اگر کل انتخابات دگردیسی پیدا کرد و دیگر انتخابات نبود باز هم باید به نفع کسانی که ضد انتخابات هستند کار کنیم؟! یا در کنار ۶۰ درصدی از مردم قرار بگیریم که تصمیم گرفته‌اند در انتخابات شرکت نکنند. اولا که در مجلس راه‌تان نمی‌دهند، [در پاسخ به این] که گفتند حالا شما بیایید کاری کنند. حالا ۴ کرسی هم به ۴ شاخ شکسته بدهند چه دردی را دوا می‌کند؟! یکبار هم ما در کنار مردم قرار بگیریم، نه در کنار ضد انقلاب و تحریم. بگوییم تا این مجلس و شورای نگهبان است دیگر در انتخابات شرکت نمی‌کنیم.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

 1. اصول‌گرایان میان خودشون گلچین می‌کنن، بعد می‌گن: «رأی بدهید»!
  خالص‌سازی، آتشی بود درین خانه!

  21
  9
 2. فایل افشاء شده ای نیست درز کرده توسط خود اصلاح طلبان (انقلاب مخملی هاست) مانند فایل درز کرده از سوی خودشون ظریف که به اربابانشان آمریکا پیام دادند از اون طریق که از ما حمایت کنید تا پروسه انقلاب مخملی رو تکمیل کنیم. دمکرات‌های آمریکا از جمهوری خواهان خطرناکترن. با پنبه سر میبرند. همون اصطلاح رهبری دست چدنی با پوشش مخملین. لآنم بقیه حرفهای خاتمی حاشیه ست حرف اصلیش اینه شورای نگهبان نباشه تا ما توفه ها حاضر باشیم در لنتخابات شرکت کنیم! یک قدم از درخواست قبلیشون مبنی بر نبود نظارت استصوابی جلوتر اومدن.

  3
  9

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا