خرید تور تابستان ایران بوم گردی

«پروژه‌های نهضت ملی مسکن میناب باید تا دهه فجر به نتیجه برسد»

سرپرست فرمانداری ویژه میناب گفت: سال جاری باید پروژه نهضت ملی مسکن در میناب با جدیت به نتیجه برسد و در دهه فجر امسال شاهد بهره‌برداری تعدادی از این پروژه‌ها باشیم.

به گزارش سایت صدای میناب، «رادمهر، سرپرست فرمانداری ویژه میناب روز ۲۵ اردیبهشت درباره روند پروژه‌های نهضت ملی مسکن گفت: شتاب بخشی به طرح‌های نهضت ملی مسکن یک مطالبه مردمی و خواست عمومی است، این طرح کلیدی دولت سیزدهم با هم‌افزایی همه مدیران و دستگاه‌های اجرایی به سرانجام خواهد رسید.

او عنوان کرد: وظیفه همه ما خدمت‌رسانی به مردم است و امیدواریم با همکاری و تعامل بتوانیم مشکلات مردم شهرستان را حل کنیم.

این مسئول با بیان اینکه تامین مسکن یکی از مهمترین دغدغه‌های مردم است، افزود: نهضت ملی مسکن از اصلی‌ترین طرح‌های دولت سیزدهم است و ضروردت دارد دستگاه‌های ذیربط در راستای اهداف برنامه‌ریزی شده، اهتمام ویژه‌ای داشته و در روند اجرایی پروژه‌ها تسریع کنند؛ همچنین بانک‌ها هم باید در این مسیر کمک کنند.

رادمهر عنوان کرد: انتظار داریم پروژه نهضت ملی مسکن در شهر میناب سرعت بگیرید و درصورتی که پروژه‌ها براساس قراردادهای مربوطه به پیشرفت فیزیکی لازم نرسیده باشند، بر اساس ضوابط به پیمانکاران توانمند واگذار می‌شود.

او تصریح کرد: در این موضوع با کسی تعارف نداریم، همه پیمانکاران موظفند نسبت به تعهدشان عمل کنند و در غیر این صورت بر اساس قانون با آن‌ها برخورد خواهد شد.

سرپرست فرمانداری ویژه میناب یادآور شد: هرگونه خرید و فروش امتیاز طرح نهضت ملی مسکن ممنوع بوده و عواقب آن به عهده خریدار و فروشنده خواهد بود.»

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا