خرید تور تابستان ایران بوم گردی

خبرگزاری دولتی خواستار برخورد با زینب موسوی شد | «حالا وقت آن است که باب توهین به رئیسی را ببندید»

خبرگزاری دولتی ایسنا در متنی با عنوان «امپراتور خودخوانده‌ بی‌ادبی/ انتظار برخورد با توهین‌کنندگان به شهدای خدمت» نوشت:

«هنوز یک هفته از شهادت رئیس‌جمهور مغتنم و هیات همراه نمی گذرد که برخی از اینفلوئنسرهای اینستاگرامی از خواب چند روزه بیدار شده و با توهین به رئیس جمهور شهید بر زخم جامعه نمک پاشیده‌اند، حال سوال اصلی این است که آیا مدارا و سکوت مقابل این افراد هنجارشکن باید ادامه پیدا کند؟

یکشنبه هفته گذشته خبری مبنی بر فرود سخت هلیکوپتر حامل رئیس جمهور و هیات همراه جامعه را در بهت فرو برد. از لحظه انتشار این خبر کمتر کسی در جامعه در خصوص احوال رئیس جمهور و هیات همراه دغدغه نداشت. حتی بعضا افراد منتقد رئیس‌جمهور لحظه به لحظه اخبار را پیگیری کرده و برای پیدا شدن سلامت رئیس جمهور شهید و هیات همراه ابراز امیداورزی می‌کردند. ساعت ۸ صبح دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه بود که خبر ناگوار شهادت رئیس‌جمهور و همراهانش رخت عزا بر تن جامعه پوشاند.

با اعلام خبر شهادت آیت الله ابراهیم رئیسی موجی از غم و اندوه بر فضای جامعه و به طبع آن در فضای مجازی که برخاسته از احوالات جامعه است حاکم شد و با مروری گذرا بر شبکه های اجتماعی از قبیل اینستاگرام و توئیتر شاهد موجی از پیام‌های تسلیت و ابراز تاسف چهره ها و اقشار مختلف بودیم. حتی منتقدان رئیس‌جمهور در عرصه سیاست نیز پا به میدان گذاشته و در غم مردم برای از دست دادن رئیس‌جمهور و هیات همراه ایشان شریک شدند.

هم زمان با اعلام خبر ورود هیات‌های مختلف خارجی به ایران اسلامی برای گرامیداشت یاد رئیس جمهور بود که برخی از کانال‌های خبری زرد و رسانه‌هایی که طی این سالها بارها از خطوط اخلاق و انصاف خارج شده اند، حضور سران و مقامات خارجی را کم ارزش جلوه داده و به خیال خود جایگاه رئیس جمهور شهید را تحت تاثیر قرار دهند. اما قائله به اینجا ختم نشد. با گذشت چند روزی از شهادت رئیس جمهور و هیات همراه، تعدادی از اینفلوئنسرها که در چند روز گذشته در خاموشی به سر برده و حتی با اعلام یک پیام تسلیت با مردم همدلی نکردند، از خواب برخواسته و تلاش کردند، همان روال تخریب و توهین چندسال اخیر را با بی ادبانه ترین و رکیک ترین الفاظ ادامه دهند.

از جمله این اینفلوئنسرها زینب موسوی معروف به امپراطور کوزکو است. وی که در زمان حیات رئیس جمهور شهید نیز با انتشار کلیپ هایی در قالب هجو و با بیان سخیف تلاش می کرد تا با ترور شخصیت رئیس جمهور، به هربهانه اسباب تمسخر و توهین را فراهم کند، این بار پا را فراتر گذاشت و روز گذشته با انتشار کلیپی در صفحه شخصی خود با لحنی بسیار زشت از دوره سه ساله شهید آیت الله رئیسی یاد کرده و شروع به توهین به مدیر اجرایی کشور کرد.

همان طور که در چند روز گذشته شخصیت های مختلف برخورد متواضعانه و با گذشت را از مهم ترین ویژگی‌های شخصیتی رئیس‌جمهور بیان کردند، همه بر این موضوع واقف هستند که رئیس‌جمهور شهید همواره در حین حیات در مقابل نقدها گوش شنوا داشت و هیچ‌گاه برخورد تندی با مخالفان خود نکرد. و شکایتی از آنها نداشت، ولی حالا وقت آنست دستگاه‌های ذی‌ربط و مسئول و متولی با جدیت باب این توهین‌ها و تمسخرها را ببندند و با خاطیانی که فرهنگ و اصالت ایرانی را که همواره به ادب و احترام شهره بوده‌اند، ببندند و به تکالیف قانونی خود عمل کنند»

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

  1. درود. در باب برخورد چیزی را به دست نمی آورید. بهتر است در این زمینه ها روشنگری کنید. این جمعیت نجابت ایرانی دارد و سکوتی حرمتمدارانه را دارد.

    2
    1
  2. حضرت خبرگزاری ایسنا
    زبان زینب موسوی را ببرند چطور است، هان؟! شاید هم دوست دارید مثل توماج براش حکم اعدام صادر کنند؟!
    فعلاً که مملکت ملک بابای شماست. بفرمایید بروید جلو! تا بعد…………………………………………………..!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا