خرید تور تابستان ایران بوم گردی

پخش زنده فینال NBA 2022 ؛ گلدن استیت وریرز و بوستون سلتیکس

دو تیم گلدن استیت وریرز و بوستون سلتیکس بامداد 21 خرداد در چهارمین بازی فینال ان بی ای به مصاف هم می‌روند. پخش زنده فینال NBA 2022 را با ما ببینید.

بعد از پیروزی دو شب گذشته بوستون برابر گلدن استیت، حالا نتیجه مجموع سری در 3 بازی گذشته، 2 بر 1 به نفع بوستون است. برای تماشای پخش زنده بسکتبال گلدن استیت و بوستون 21 خرداد 1401 با ما باشید.

پخش زنده فینال NBA 2022

گلدن استیت در مسیر صعود به فینال بعد از سوم شدن در کنفرانس به مصاف دنور ناگتس رفت و با نتیجه ۴ بر ۱ پیروز شد. آن‌ها سپس در مرحله نیمه‌نهایی کنفرانس غرب با نتیجه ۴ بر ۲ ممفیس گریزلیز را از پیش رو برداشتند و سپس در فینال کنفرانس، دالاس موریکس را ۴ بر ۱ شکست دادند.

بوستون سلتیکس هم بعد از دوم شدن در کنفرانس خود، ابتدا با نتیجه ۴ بر ۰ بروکلین نتس پرستاره را حذف کرد. آن‌ها در نیمه‌نهایی کنفرانس شرق هم دست به کار بزرگی زدند و میلواکی باکس، قهرمان فصل گذشته و ستاره درخشانش یانیس آنته‌توکومپو را با نتیجه ۴ بر ۳ شکست دادند. در فینال هم بوستون به مصاف میامی هیت، صدرنشین کنفرانس رفت و در یک سری تماشایی در بازی هفتم در زمین میامی به پیروزی رسید تا به فینال برسد. برای تماشای پخش زنده بسکتبال گلدن استیت و بوستون 21 خرداد 1401 در ساعت شروع مسابقه از یکی از لینک‌های زیر استفاده کنید:

لینک 1: پخش زنده بسکتبال بوستون و گلدن استیت 21 خرداد 1401

لینک 2: پخش زنده بسکتبال گلدن استیت وریرز و بوستون سلتیکس 21 خرداد 1401

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا