خرید تور تابستان ایران بوم گردی

اسکوچیچ ابقا شد ؛ شش روز پس از اعلام برکناری دراگان دوباره سکاندار تیم ملی شد!

اسکوچیچ ابقا شد تا فدراسیون فوتبال ایران در ادامه سرگیجه عجیب این روزهای خود شش روز پس از اعلام برکناری، رای به ادامه همکاری با دراگان اسکوچیچ دهد.

به گزارش انصاف ورزشی، بیستم تیرماه بود که کمیته فنی فدراسیون فوتبال ایران رای به عدم صلاحیت دراگان اسکوچیچ برای هدایت تیم ملی ایران در جام جهانی 2022 قطر داد و به نوعی او را برکنار کرد.

اما در طول این شش روز سرگیجه‌ای عجیب فوتبال ایران را فرا گرفت و حامیان و مخالفان حضور اسکوچیچ بر روی نیمکت تیم ملی همه‌کار کردند تا نظر خود را به کرسی بنشانند.

حالا اما و پس از شش روز برزخی در جلسه‌ای مشترک بین هیئت رییسه و کمیته فنی رای پیشین کمیته فنی به نوعی توسط هییت رییسه وتو شد و اسکوچیچ ابقا شد.

احسان اصولی سخنگوی فدراسیون فوتبال ایران در این باره گفت:

«اعضای هیئت رئیسه بر اساس مولفه‌هایی که مدنظر بود، به گفتگو نشستیم و برآیند این جلسه بر این قرار است، همانطور که اعضای هیئت رئیسه و سرپرست فدراسیون عرض کردیم، سرمربی تیم ملی ایران آقای دراگان اسکوچیچ هستند و همچنان خواهند بود و ما بر اساس قراردادی که با ایشان داریم و جمیع جهات و ملاحظاتی که در این حوزه هست، انشالله بحث سرمربیگری آقای اسکوچیچ را خواهیم داشت.

از همه عزیزان، بازیکنان محترم تیم ملی، دوستان در بخش های مختلف، اصحاب رسانه، پیشکسوتان و همه کسانی که در این حوزه دلسوز هستند تقاضا داریم همراهی و همکاری و همدلی را در تیم ملی برای هدف مشترک همه ما که اعتلای نام سرزمین عزیزمان ایران و اهتزاز پرچم پرافتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی همکاری و همراهی کنیم. در این چند ماه همه پشت همدیگر و تیم ملی و کادرفنی قرار می‌گیریم و با قدرت حمایت می‌کنیم تا نتیجه بگیریم.»

اسکوچیچ ابقا شد ؛ شش روز پس از اعلام برکناری دراگان دوباره سکاندار تیم ملی شد!
اسکوچیچ ابقا شد

این در حالی است که دو دستگی در میان ملی‌پوشان تیم ملی بیداد می‌کند و بسیاری از بازیکنان باتجربه تیم ملی مخالف حضور اسکوچیچ بر روی نیمکت تیم ملی بودند و حالا معلوم نیست دراگان اسکوچیچ قرار است به چه شکل این فضا را کنترل کند.

شرایط آنقدر عجیب است که در مصاحبه عادل فردوسی پور با مهدی طارمی که دیشب منتشر شد، واضحا مهدی طارمی با سرمربی تیم ملی اختلاف فاحش دارد و این موضوع موضوع کوچکی نیست.

باید دید تیم ملی ایران با همه‌ی این اوصاف در جام جهانی 2022 قطر چه عملکردی را به نمایش خواهد گذاشت.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا