خرید تور تابستان ایران بوم گردی

پایان روز نهم بازی های کشورهای اسلامی ؛ ایران با 127 مدال در رتبه سوم

پایان روز نهم بازی های کشورهای اسلامی در قونیه ترکیه با 127 مداله شدن کاروان ایران همراه شد و حالا ایران پشت سر ازبکستان در رتبه سوم جدول قرار دارد.

به گزارش انصاف ورزشی، کاروان ورزشی ایران در رقابت های بازی های کشورهای اسلامی در روز نهم روز خلوتی را پشت سر گذاشت و ورزشکاران ایرانی در رشته‌های بسکتبال 3 به 3 مردان، تیروکمان، شمشیربازی، شنا، جودو و کاراته به رقابت پرداختند که که حاصل آن کسب 11 مدال شامل 1طلا، 6 نقره و 4 برنز بود تا در مجموع، مدال های ایران به 38 طلا، 41 نقره، 48 برنز و عدد 127 برسد.

حالا کاروان ایران در پایان روز نهم بازی های کشورهای اسلامی پایین تر از ازبکستان در رتبه سوم جدول توزیع مدالها است؛ کاروان ایران در حال حاضر 13 مدال از ازبک ها کمتر دارد همچنین ازبکستان 8 طلا بیشتر کسب کرده است تا در روزهای پایانی گوی سبفت را از ایران بگیرد و حالا در رتبه دوم باشد.

اما همچنان ترکیه میزبان رقابت ها با فاصله‌ای نسبتا خوب در رتبه اول است و به نظر می‌آید ترکیه‌ای ها با توجه به میزبانی قهرمانی این مسابقات را نشانه گرفته‌اند. در حال حاضر ترکیه با 127 طلا و مجموع 303 مدال شرایط بسیار خوبی دارد.

فردا و در روز دهم رسمی بازی ها که آخرین روز بازی ها به حساب می‌آید ورزشکاران ایران در رشته های تیروکمان و کاراته با رقیبان به رقابت خواهند پرداخت.

شما میتوانید برای دیدن پخش زنده این مسابقات همراه انصاف ورزشی باشید و به واسطه لینک های داخلی و خارجی این مسابقات را دنبال کنید.

پایان روز نهم بازی های کشورهای اسلامی ؛ ایران با 127 مدال در رتبه سوم
پایان روز نهم بازی های کشورهای اسلامی ؛ ایران با 127 مدال در رتبه سوم
(تنها طلای کاروان ایران در روز نهم در شمشیربازی سابر تیمی توسط علی پاکدامن، محمد فتوحی، محمد رهبری و نیما زاهدی)

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

  1. یک کشور ۸۵ میلیون نفری نباید از ازبکستان عقب باشد این عیب بزرگ مسولین مملکت مخصوصا روضه‌خوان ها که در بالای منبر فحاشی می کنند به و رزش وورزشکار پرچم ایران را ورزشکار بالا می برد نه روضه خوان و روضه حر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا