خرید تور تابستان ایران بوم گردی

سرنخ هایی که نشان می دهد پوتین مرده و بدلش جای اوست!

شایعات قانع کننده!

سرنخ‌های وجود دارند که نشان می دهند پوتین مرده است و از بدل استفاده می کند؛ از «ساعت گمشده» تا تغییر حالت گوش!

ابوالفضل خدائی در خبرآنلاین نوشت: کریلو بوندانوف، رئیس اداره اصلی اطلاعات وزارت دفاع اوکراین مدعی شد که در بیش از یک سال گذشته ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهوری روسیه در انظار عمومی ظاهر نشده و این احتمال وجود دارد که او از دنیا رفته باشد!

این مقام اطلاعاتی اوکراین گفت: آن پوتینی که همه می‌شناختند، آخرین بار حوالی ۲۶ ژوئن ۲۰۲۲ دیده شد. پس او یا مرده و یا در وضعیت سلامت بسیار وخیمی قرار دارد؛ شاید هم فقط نمی‌خواهد دیده شود. این می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد.

کریلو بوندانوف در پاسخ به این پرسش صریح که از نظر او پوتین زنده است یا مرده، گفت: نمی‌دانم چه جوابی به سؤالتان بدهم!

این اولین بار نیست که شایعات عجیب در مورد اینکه آیا پوتین در بحبوحه جنگ خونین خود علیه اوکراین از بدل برای حضور در عموم استفاده می کند یا خیر مطرح می شود.

تصاویری از رفتارهای عجیب و غریب و تغییرات ظاهری فرمانده جنگ، مردم را به شک انداخته که آیا تئوری های توطئه می تواند درست باشد یا خیر.

معمای ساعت مچی

در ماه آگوست به نظر می‌رسید که او فراموش کرده بود که ساعتش روی چه مچی است، علی‌رغم اینکه همیشه راکتای ۱۲۵۰۰ پوندی ساخت روسیه را در دست راست خود می‌بست.

سرنخ‌ها و عکس‌هایی که می‌گویند پوتین مُرده است/ چرا رهبر روسیه تا این حد مشکوک و مرموز است؟
پوتین با وجود اینکه همیشه ساعت را روی دست راست خود می بست، دیده شد که به دنبال ساعتش روی مچ اشتباهی می‌گردد!

پوتین بعد از اینکه متوجه شد ساعت پر زرق و برق او آنجا نیست، نگاهی به بازوی چپش انداخت و سردرگم به نظر رسید.

سرنخ‌ها و عکس‌هایی که می‌گویند پوتین مُرده است/ چرا رهبر روسیه تا این حد مشکوک و مرموز است؟
انتشار این تصویر از پوتین به داشتن بدل دامن زد

این لحظه عجیب بیشتر به شایعات دامن زد که از یک بدل به جای او برای نشست شورای توسعه استراتژیک روسیه و پروژه های ملی استفاده شده است.

بعداً در جلسه، رهبر ۷۰ ساله کرملین در حالی دیده شد که ساعت را به طور کامل درآورده و بی قرار به نظر می رسد.

کانال تلگرام جنرال SVR در آن زمان ادعا کرد که رهبر بیمار اکنون برای حضور در عموم به طور دائم به یک بدل متکی است.

تغییر گوش

تفاوت در گوش مساله دیگری است که بین پوتین و بدل او دیده می شود. بودانوف در ماه آگوست به تلویزیون اوکراین گفت که به نظر می رسد گوش ها و قد پوتین در حضورهای عمومی او تغییر کرده است.

سرنخ‌ها و عکس‌هایی که می‌گویند پوتین مُرده است/ چرا رهبر روسیه تا این حد مشکوک و مرموز است؟
پوتین در اینجا در سال ۲۰۰۶ با گوش های کوچکتر دیده می شود

شبکه خبری اوکراینی TSN مدعی شد که رئیس اطلاعات گفته است که او معتقد است رئیس جمهور روسیه به شدت بیمار است و برای جلوگیری از حضور در انظار عمومی از بدل استفاده می کند.

سرنخ‌ها و عکس‌هایی که می‌گویند پوتین مُرده است/ چرا رهبر روسیه تا این حد مشکوک و مرموز است؟
اینجا در سال ۲۰۱۸، جایی که به نظر می رسد گوش ها بزرگتر هستند و شکل کمی متفاوت دارند

او ادعا کرد که اگر چه بدل پوتین بسیار شبیه است، اما اگر از نزدیک نگاه کنید، “عادات متفاوت، رفتارهای متفاوت، راه رفتن های متفاوت، حتی گاهی اوقات قد متفاوت دارند.”

خال متحرک!

در سفری به ماریوپل اشغالی در ماه مارس نیز ادعای استفاده از بدل برای پوتین مطرح شد جایی که ویدیوهای منتشر شده ناهماهنگی های عجیبی در چهره او را نشان می داد.

سرنخ‌ها و عکس‌هایی که می‌گویند پوتین مُرده است/ چرا رهبر روسیه تا این حد مشکوک و مرموز است؟
یک ویدیوی جنجالی از پوتین حین بازدید از ماریوپول که ادعا می کند خال روی گونه او تغییر می کند!

فیلم منتشر شده با این عنوان مطرح شد: “چه کسی از ماریوپل بازدید کرد؟!” در آن نوشته شده بود: متخصصان مدت‌ها پیش متوجه اختلافات در بدن رئیس‌جمهور روسیه شده‌اند. یک برآمدگی روی لاله گوش پوتین دائماً تغییر می کند، همانطور که یک خال کوچک روی صورت او نیز تغییر می کند. یکی از پوتین‌ها چین و چروک‌های مستقیمی روی صورتش دارد، دیگری چروک‌های کوچک و منقطع دارد. این غیرممکن است حتی اگر او تزریق بوتاکس داشته باشد.

علیرغم انکار هر گونه تغییراتی در پوتین، گمان می‌رود که وی طی سال‌ها تحت چندین عمل زیبایی قرار گرفته است.

افتادگی چانه

نکته دیگری که به نظر می رسید به شایعات دامن می زند، زمانی بود که سه تصویر مختلف پوتین برای بررسی چانه او مورد بررسی قرار گرفت.

یکی از آن ها که در سخنرانی فوریه در مجلس فدرال در مسکو گرفته شد، که چانه پوتین را نشان می داد که مورد مشکوکی در آن دیده نشد و همه چیز عادی به نظر می رسید.

سرنخ‌ها و عکس‌هایی که می‌گویند پوتین مُرده است/ چرا رهبر روسیه تا این حد مشکوک و مرموز است؟
وضعیت چانه و غبغب پوتین که باعث شایعات فراوانی شده است

مورد دیگر مربوط به بازدید گزارش شده او از بندر دریایی سواستوپل در کریمه در ماه مارس بود که به نظر می رسید چانه او آویزان شده بود.

به نظر می‌رسید که فیلم‌هایی که از چهره او در جریان بازدید از ماریوپل گرفته شده، او را با چانه عادی تری نشان می‌دهد، اما باز هم در سخنرانی او در مسکو وضعیت متفاوت بود.

کانال جنرال اس وی آر ادعا می کند که پوتین واقعی هرگز از ماریوپل بازدید نکرده است. آنها مدعی شدند که از بدل فیلمبرداری شده اما زیاد صحبت نکرده و مدت زیادی جایی نمانده است.”

دو تن از یاران سابق پوتین، سرگئی ژیرنوف و عباس گالیاموف نیز می گویند که پوتین از بدل استفاده می کند.

سرنخ‌ها و عکس‌هایی که می‌گویند پوتین مُرده است/ چرا رهبر روسیه تا این حد مشکوک و مرموز است؟

ولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهور اوکراین حتی قبلاً گفته بود که رهبر ممکن است قبلاً مرده باشد، زیرا او از کروماکی یا برش فام ( یک تکنیک جلوه‌های ویژه سینمایی و پس‌تولیدی برای روی هم قرار دادن چند نگاره ویا فیلم بر روی هم است) برای جعل حضور خود در جلسات استفاده کرده است.

شایعات در حال حاضر به طور مداوم در حال افزایش است که او بیش از به بدل خود تکیه می کند تا از او حمایت کند، زیرا او در تلاش است تا بیماری خود را پنهان کند.

ادعا می شود که او مبتلا به سرطان پانکراس و بیماری پارکینسون در مراحل اولیه است. همچنین گفته می‌شود که پوتین حتی چند نفر از افراد شبیه به خود را برای جراحی پلاستیک زیر تیغ جراحی برده تا مطمئن شود که شباهت زیادی به او دارند.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا