خرید تور تابستان ایران بوم گردی

شکایت عجیب دادستان سیرجان از افشین پیروانی به دلیل نرفتن به یک رستوران مشخص

ثبت یک شکایت عجیب، پای سرپرست پرسپولیس را به کمیته انضباطی باز خواهد کرد.

بعد از دیدار پرسپولیس مقابل گل‌گهر در سیرجان، حاشیه عجیبی برای افشین پیروانی سرپرست تیم پرسپولیس راه افتاد که احتمالا پای او را به محاکم قضایی فوتبالی باز خواهد کرد! رئیس کمیته انضباطی باشگاه گل‌گهر سیرجان که دادستان شهر سیرجان هم هست از پیروانی در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت کرده است!

در گزارش فارس آمده است:این شکایت با سربرگ و مهر دادستانی شهر سیرجان ثبت شده است. گویا بعد از بازی پرسپولیس مقابل گل‌گهر، به کاروان سرخ‌پوشان گفته شده بود که برای شام به رستورانی که مشخص شده بود بروند، اما اعضای تیم پرسپولیس برای صرف شام راهی رستوران دیگری شدند که این موضوع باعث ثبت این شکایت عجیب شده است.

به همین دلیل، از افشین پیروانی با عنوان «تمرد از دستور» در کمیته انضباطی شکایت شده و سرپرست پرسپولیس باید پاسخگوی این شکایت باشد!

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

  1. سخت نگیرید. احتمالا رستوران اول قالیچه نداشته ولی رستوران دومی قالیچه یا عتیقه جات داشته. به پرسنل رستوران دوم توصیه میشه که سریعا در مورد کنترل موجودی اجناس رستوران اقدام کنند. افشین چسبناک اومده.

    17
    34
  2. عجب شکایت مسخره ای ؟؟ ایشان نخواسته از غذای آنجا استفاده کند چه اجباری بوده ؟؟ ضمن اینکه هزینه غذا را خودشان پرداخت کرده ؟؟ عجب بهانه مسخره ای ؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا