خرید تور تابستان ایران بوم گردی

صد متر آپارتمان در شرق تهران چقدر می‌ارزد؟

در شرق تهران تنوع قیمتی حتی در خود محله ها نیز بالا است به طور مثال خیابان پرستار در پیروزی و یا حد فاصل فلکه اول تهران پارس تا دوم از مناطق گران محله ها هستند و مشاهده می‌شود محله ای از نظر جغرافیایی پایین تر اما گران تر از محله دیگر است.

اقتصاد آنلاین نوشت: محله های شرق تهران یکی از شلوغ ترین و محبوب ترین بخش های شهر تهران می باشد. مسکن در شرق تهران قیمتی متعادل دارد و به همین دلیل متقاضیان خاص خود را نیز دارد. در این گزارش خانه های ۱۰۰ متری این منطقه را مورد بررسی قرار داده‌ایم.

در پیروزی که یکی از محله‌های پرطرفدار تهران است، واحدی ۹۰ متری که نوساز باشد و ۲ خواب نیز داشته باشد، ارزشی معادل ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان دارد. همچنین ارزش واحدی نوساز با متراژ ۹۵ متر در همین منطقه که ۳ خوابه باشد، ۳ میلیارد و ۴۳۰ میلیون تومان است.

برای خرید واحدی در محله نیرو هوایی که نوساز باشد و ۲ خوابه باشد، سرمایه‌ای معادل ۳ میلیارد و ۶۷۵ میلیون تومان لازم دارید. 

واحدی ۱۰۳ متری در تهرانپارس شرقی، که ۲۰ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ خواب داشته باشد، در روزهای اخیر با مبلغی معادل ۲ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان معامله شده است.

برای خرید واحدی در نارمک که نوساز باشد و متراژ آن ۹۰ متر باشد و ۲ اتاق خواب داشته باشد، به بودجه‌ای معادل ۳ میلیارد و ۹۸۰ میلیون تومان احتیاج دارید. همچنین واحدی ۱۷ ساله در همین منطقه با متراژ ۹۱ متر و ۲ اتاق خواب، در روز های اخیر با مبلغی معادل ۴ میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده است.

قیمت خانه‌ای با متراژ ۹۳ متر در مجیدیه که ۶ ساله باشد و ۲ اتاق خواب نیز داشته باشد ۳ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان برآورد شده است.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.

قیمت آپارتمان

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا