خرید تور تابستان

پایان روز هشتم بازی های کشورهای اسلامی ؛ ایران با 116 مدال در رتبه سوم

پایان روز هشتم بازی های کشورهای اسلامی در قونیه ترکیه با 116 مداله شدن کاروان ایران همراه شد و حالا ایران پشت سر ازبکستان در رتبه سوم جدول قرار دارد.

به گزارش انصاف ورزشی، کاروان ورزشی ایران در رقابت های بازی های کشورهای اسلامی در روز هشتم روز خلوتی را پشت سر گذاشت و ورزشکاران ایرانی در رشته‌های بسکتبال ۳ به ۳ مردان، تیروکمان، شمشیربازی، شنا و جودو به رقابت پرداختند که که حاصل آن کسب 6 مدال شامل 1 نقره و 5 برنز بود تا در مجموع، مدال های ایران به ۳۷ طلا، 35 نقره، 44 برنز و عدد 116 برسد.

حالا کاروان ایران در پایان روز هشتم بازی های کشورهای اسلامی پایین تر از ازبکستان در رتبه سوم جدول توزیع مدالها است؛ کاروان ایران در حال حاضر 5 مدال از ازبک ها کمتر دارد همچنین ازبکستان 6 طلا بیشتر کسب کرده است تا در روزهای پایانی گوی سبفت را از ایران بگیرد و حالا در رتبه دوم باشد

اما همچنان ترکیه میزبان رقابت ها با فاصله‌ای نسبتا خوب در رتبه اول است و به نظر می‌آید ترکیه‌ای ها با توجه به میزبانی قهرمانی این مسابقات را نشانه گرفته‌اند. در حال حاضر ترکیه با 106 طلا و مجموع 265 مدال شرایط بسیار خوبی دارد.

پایان روز هشتم بازی های کشورهای اسلامی ؛ ایران با 116 مدال در رتبه سوم
پایان روز هشتم بازی های کشورهای اسلامی ؛ ایران با 116 مدال در رتبه سوم

فردا و در روز نهم بازی ها ورزشکاران ایران در رشته های بسکتبال ۳ به ۳ مردان، تیروکمان، شمشیربازی، شنا، جودو و کاراته به رقابت خواهند پرداخت.

شما میتوانید برای دیدن پخش زنده این مسابقات همراه انصاف ورزشی باشید و به واسطه لینک های داخلی و خارجی این مسابقات را دنبال کنید.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا