خرید تور تابستان ایران بوم گردی

آخرین خبرها از زلزله امروز تهران | «تمامی دستگاه‌های عضو ستاد بحران در آماده‌باش کامل هستند»

خبرگزاری تسنیم در خبری پیرامون زلزله امروز تهران نوشت:

«شاهین فتحی؛ مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران اظهار کرد: به دنبال زمین‌لرزه 3.6 ریشتری حوالی ساعت 7 و 4 دقیقه امروز در قیامدشت در شرق استان تهران، پایگاه‌های امداد و نجات این استان به صورت کاملا آماده‌باش درآمدند.

وی گفت: این زمین‌لرزه تاکنون خسارتی را نداشته است.

آمادگی پایگاه‌های مدیریت بحران در تهران

علی نصیری؛ رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با اشاره به زلزله 3.6 ریشتری حوالی ساعت 7:04 صبح امروز در قیامدشت در محدوده شرق استان تهران اظهار کرد: اگرچه سازمان پیشگیری و مدیریت بحران در طول هفته و به صورت شبانه‌روزی آمادگی برای مقابله با بحران از جمله زلزله را دارد، اما با توجه به زلزله اشاره شده در قیامدشت این آمادگی مضاعف خواهد بود.

وی افزود: شهروندان تهرانی نگران نباشند چرا که همانطور که گفته شد این زلزله خسارتی نداشته اما در هر صورت مجموعه ستاد مدیریت بحران آمادگی کامل در این زمینه را دارد.

تمامی دستگاه‌های عضو ستاد مقابله با بحران در آماده‌باش هستند

حامد یزدی‌مهر؛ مدیرکل مدیریت بحران استان تهران نیز در ارتباط با وقوع زلزله 3.6 ریشتری در شرق استان تهران اعلام کرد: تمامی دستگاه‌های عضو ستاد در آماده‌باش کامل قرار گرفته است؛ ضمن اینکه خوشبختانه تاکنون خسارتی از این زلزله اعلام نشده است و ماشین‌آلات و سوله‌های اسکان‌ آمادگی کامل دارند.

وی همچنین از مردم خواست که آرامش خود را حفظ کنند»

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا