خرید تور تابستان ایران بوم گردی

پخش زنده بازی سپاهان – پرسپولیس | یکشنبه ساعت 16:30

پخش زنده بازی سپاهان و پرسپولیس را به صورت زنده اینجا تماشا کنید

صحبت های یحیی گل محمدی را ببینید

صاف حساس سپاهان و پرسپولیس در هفته دهم لیگ برتر دوئل بزرگ ستاره‌های سابق دو تیم به حساب می‌آید.

سپاهان و پرسپولیس از هم ستاره قرض می‌کنند!

به گزارش “ورزش سه”، با نگاهی به ترکیب دو تیم سپاهان و پرسپولیس می‌توان تعداد زیادی از بازیکنان دو تیم را در ترکیب تیم رقیب پیدا کرد.
سپاهان در شرایطی که نفراتی چون امید نورافکن، رضا شکاری و سیاوش یزدانی را در اختیار ندارد، اما آنقدر تیم پرمهره‌ای است که می‌تواند تعداد زیادی بازیکن درخشان مقابل پرسپولیس در ترکیب خود داشته باشد. بازیکنانی که برخی‌شان قبلا با پیراهن پرسپولیس درخشیده‌اند.

فرشاد احمدزاده، احسان پهلوان، رامین رضاییان، رضا اسدی، شهریار مغانلو و عیسی آل‌کثیر شش بازیکنی هستند که همگی در پرسپولیس بازی کرده‌اند. نکته اینجاست که همه این نفرات طی سه سال و نیم اخیر که یحیی سرمربی پرسپولیس بوده برای تیم گل‌محمدی بازی کرده‌اند، با این تفاوت که غیر از فرشاد احمدزاده بقیه نفرات را خود یحیی به پرسپولیس آورد.

1952052
1952049

همه 5 بازیکن دیگر نفراتی هستند که با صلاح‌دید و نظر فنی یحیی به پرسپولیس آمدند و درخششی مقطعی داشتند، اما بنا به دلایلی متفاوت از این تیم جدا شدند. بازیکنانی که شاید یحیی دوست داشته باشد حداقل نیمی از آنها را دوباره به خدمت بگیرد.

از این شش بازیکن احتمالا رضا اسدی بهترین گلزن زردها در لیگ برتر و فرشاد احمدزاده در ترکیب اصلی سپاهان برای بازی مقابل پرسپولیس قرار خواهند گرفت اما شرایط نفرات دیگر 50-5۰ است. مغانلو تاز از مصدومیت برگشته، آل‌کثیر جایگاه ثابتی در این تیم ندارد و پهلوان هم هر از گاهی در ترکیب قرار می‌گیرد. رامین رضاییان هم که ستاره تعیین کننده سپاهان به حساب می‌آید. 

1952053
1952051

در نقطه مقابل چهار بازیکن با سابقه حضور در سپاهان حالا برای پرسپولیس بازی می‌کنند. گئورگی گولسیانی، سروش رفیعی، دانیال اسماعیلی‌فر و مسعود ریگی که به احتمال زیاد هر چهار نفر در اصفهان مقابل تیم سابق‌شان بازی خواهند کرد و می‌توانند به جذابیت‌های این مسابقه بیفزایند. فصل قبل گولسیانی در بازی جام حذفی دو پنالتی مقابل سپاهان گل2

1952047

نکته اینکه از بین تمام این بازیکنان فقط رضا اسدی و فرشاد احمدزاده که مقطعی در تراکتور و فولاد بازی کردند مستقیم به تیم دیگر نرفتند، وگرنه 8 بازیکن دیگر مستقیم از پرسپولیس به سپاهان یا برعکس پیراهن‌شان را عوض کرده‌اند.

در واقع این مسابقه یک دوئل بزرگ بین 6 بازیکن سابق پرسپولیس و 4 مهره سابق سپاهان است که هر کدام می‌توانند در این بازی نقش تعیین کننده‌ای ایفا کنند، حتی اگر به عنوان بازیکن ذخیره به میدان بیایند.

1952046
1952048
1952050
1952054
1952055

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا