خرید تور تابستان ایران بوم گردی

پته پوتین روی آب افتاد؛ تکرار تزاریسم با جانشینی فرزند نامشروع

پوتین روند جانشین کردن فرزند نامشروع‌اش از یک ژیمناست مشهور را آغاز کرده است. این ادعای یک نماینده سابق کرملین است که اسراری از خانواده رئیس‌جمهور مقتدر فدراسیون روسیه را برای تلویزیون کی‌یف بازگو کرده.

به گزارش خبرآنلاین بر اساس یک ادعای جنجالی، ولادیمیر پوتین ممکن است پسر ۹ ساله مخفی خود را برای قدرت آماده کند، زیرا او در حال برنامه‌ریزی برای جانشین کردن خاندان خود است.

شایعه شده که رهبر روسیه می‌خواهد دو دختر بزرگش را فوراً به قدرت برساند تا در صورت از بین رفتن سلامتی‌اش به عنوان «نایب‌السلطنه» بالقوه عمل کنند.

بر اساس یک نظریه جدید عجیب، گفته می‌شود پوتین می‌خواهد تا زمانی که پسر ناشناس و پنهانش، ایوان، ۱۸ ساله شود و افسار کرملین را به عنوان تزار جدید کشور به او تحویل دهد، به حکومت روسیه ادامه دهد.

این موضوع شامل تغییر قانون اساسی روسیه می‌شود که پوتین قبلا در ویرایش آن با مشکلی مواجه نشده است. طبق این قانون رئیس‌جمهور باید بالای ۳۵ سال سن داشته باشد.

این ادعای عجیب از سوی مارک فیگین ۵۲ ساله، کارشناس سیاسی، وکیل روسی، نماینده سابق پارلمان مطرح می‌شود که زمانی نماینده یک گروه ضد پوتین بود.

وی در گفتگویی با دیمیتری گوردون، مجری تلویزیون اوکراین که هفته گذشته با بوریس جانسون در کی‌یف مصاحبه کرد مدعی شد که پوتین دو پسر جوان از معشوقه ژیمناست خود یعنی آلینا کابائوا ۴۰ ساله دارد.

اگرچه گفته می‌شود پوتین دو فرزند دارد اما همواره شایعاتی وجود دارد که می‌گوید رهبر روسیه دارای شش فرزند است.

بر اساس این ادعای عجیب گمان می‌رود که ایوان، پسر مخفی و ۹ساله پوتین برای ریاست جمهوری آماده می‌شود. مدت‌ها شایعه شده که او در یک کلینیک خصوصی و اختصاصی در سوئیس به دنیا آمده است

نابر گزارشات دیگر، ولادیمیر جونیور چهار سال بعد در سال ۲۰۱۹ در مسکو به دنیا آمد و همان دکتر ناتالیا تیباود کوندراتیوا، ۶۳ ساله اهل سوئیس، مسئول زایمان بود.

این دکتر یک سال پیش، چهار روز پیش از افشای نقش او در تولد پسران کابائوا، ناگهان درگذشت.

فیگین که این ادعاهای عجیب را مطرح کرده معتقد است که پوتین مطمئناً در یک انتخابات ساختگی در این ماه سومین دوره ریاست جمهوری خود را به دست خواهد آورد و گفت: او در حال طراحی انتقال قدرت سلسله‌ای در یک سیستم تمامیت‌خواه است.

فیگین معتقد است که شایعات درباره دو پسر پوتین از معشوقه‌اش آلینا کابائوا کاملا درست است و نام‌های آن‌ها نیز ایوان و ولادیمیر است و می‌خواهد تا رسیدن به سن ۱۸ سالگی پسرش منتظر بماند.

فیگین توضیح داد که پوتین می‌تواند یک تغییر یک‌شبه در قانون اساسی ایجاد کند و مساله جانشینی را با از بین بردن محدودیت ۳۵ سالگی از بین ببرد و به نظر می‌رسد این بهترین گزینه برای پوتین محسوب می‌شود.

برنامه‌های پوتین برای دخترانش

فیگین عنوان کرد که فضای روسیه آن‌قدر «جنسیت زده» است که پوتین نمی‌تواند قدرت را به دو دخترش ماریا ورونتسووا ۳۸ ساله و کاترین تیخونوا ۳۷ ساله تحویل دهد. او عنوان کرد که این موضوع در مورد الیزاوتا ولادیمیرونا روزوا دختر دیگر و ادعایی پوتین نیز صدق می‌کند.

سوتلانا کریوونوگیخ که پیش‌تر نظافت‌چی بود و با پوتین دوستی نزدیک داشت در سال ۲۰۰۳ دختری به دنیا آورد که در برگه هویت نام پدر ندارد اما معنای نام میانی‌اش «دختر ولادیمیر» است. الیزاوتا که این هفته ۲۱ ساله می‌شود، گمان می‌رود در حالی که جنگ روسیه در اوکراین ادامه دارد، در یکی از کشورهای غربی مشغول به تحصیل است.

با این حال فیگین گفت که دو دختر بزرگ او به طور قطع به قدرت خواهند رسید زیرا او به آن‌ها نیاز دارد. او پیش‌بینی کرد که دخترش ماریا که در ماه‌های اخیر به‌طور ناگهانی در کانون توجه قرار گرفته است پس از انتخابات وزیر بهداشت خواهد شد. فیگین پیش‌بینی کرد که خواهر کوچک‌ترش کاترینا می‌تواند وزیر آموزش و پرورش شود.

وی در برنامه پربیننده گوردون در یوتیوب گفت: روسیه یک کشور جنسیت‌ستیز است و مسئله زنان در سیاست و قدرت مسئله آسانی نیست. پوتین، به احتمال زیاد، راه حداکثر ماندن در قدرت را انتخاب خواهد کرد. او همچنین یک دختر از معشوقه سابق خود سوتلانا کریوونوگیخ دارد.

دو دختر بزرگ پوتین با همسر سابقش لیودمیلا پوتینا، بانوی اول سابق روسیه بودند.

ماریا ورونتسووا متخصص ژنتیک، متخصص غدد اطفال و محقق برجسته در مرکز ملی تحقیقات پزشکی غدد وزارت بهداشت روسیه است.

دختر کوچک‌ترش کاترینا تیخونووا رقاص سابق، ریاضی‌دان و مدیرکل بنیاد ملی پرورش فکری در روسیه است.

فیگین اعتراف کرد که تصور او از جانشینی پوتین برای روسیه ممکن است اشتباه باشد و این امر بستگی به وفادار ماندن متحدان سرویس‌های مخفی او با گذشت زمان دارد.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا