خرید تور تابستان ایران بوم گردی

ماجرای گم شدن یسنا کوچولو و نقش یک کایت سوار در پایان این ماجرا

یسنا دختر کوچک ۴ ساله‌ای است که در روزهای اخیر خبر گم شدن او در فضای مجازی خبرساز شده و در نهایت در عصر ۱۳ اردیبهشت به کمک یک کایت سوار پیدا شد.

بنا بر آنچه در رسانه‌ها اعلام شده خانواده یسنا کوچولو عصر نهم اردیبهشت هنگام کار در مزارع روستای «یلی بدراق» متوجه گم‌ شدن او شدند و این خبر توسط بخشداری مرکزی کلاله به هلال احمر گزارش می‌شود و از همان زمان نیروهای هلال احمر در کنار مردم محلی جست و جوی خود را برای یافتن یسنا آغاز کردند.

عصر سیزدهم اردیبهشت خبر پیدا شدن یسنا در رسانه‌ها منتشر شد.

بنا بر خبری که در ساعت ۱۷:۴۷ در خبرگزاری ایرنا نشر پیدا کرده، «یسنا دیدار» دختر چهار ساله روستای «یلی‌بدراق» بخش «پیشکمر» شهرستان کلاله که از عصر یکشنبه نهم اردیبهشت ماه مفقود شده بود و تجسس برای پیدا کردن او توسط هلال‌احمر، نیروی انتظامی، نیروهای مردمی با تمامی تجهیزات و امکانات در چهار روز گذشته ادامه داشت زنده پیدا شد.

بنا بر آنچه خبرگزاری فارس اعلام کرده یک کایت سوار توانسته جای یسنا را پیدا کند.

مديرعامل هلال احمر گلستان گفت: یسنا توسط كايت سواران داوطلب هلال احمر زنده پيدا شد.

انتهای پیام

بانک صادرات

پیام

 1. به نظر می‌رسد این دختر ربوده شده بود چون

  ۱(ادم بالغ چهار روز بدونه آب و غذا جانش را از دست
  میدهد چه برسد به کودک چهار ساله )

  ۲(منطقه ای که پیدا شده. از قبل پنج بار بطور دشت بانی
  جستجو شده بود

  17
  0
 2. منطقه ای که چندین بار گشته بودن نیروهای مردمی هلال احمر پلیس و….مگه میشه شیطنت بچه گانه باشه قطعاً آدم ربایی اتفاق افتاده و از قاضی دادگاه خواهش میکنم که مجرم رو چنان به سزای اعمالش برساند که دیگر کسی فکر چنین عملی به ذهنش نرسد

  2
  1
  1. خدارو هزاران بار شکر که پیدا شد واقعا یک لحظه خودمو جای مادر این بچه گذاشتم به قدری درداوره بیخبری و گم شدن جگر گوشه ی ادم خدا نصیب گرگ بیابونم نکنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا