خرید تور تابستان ایران بوم گردی

وکیل امیر تتلو: احتمال دارد توبه‌ی تتلو در حکم دادگاه اثرگذار باشد

وکیل امیر تتلو با اشاره به جلسه‌ی پایانی دادگاه او گفت: آقای مقصودلو از بدو بازداشت بحث توبه را مطرح کرد و احتمال دارد در حکمش اثرگذار باشد، اما اینکه چه میزان اثرگذار باشد، به سیستم قضایی بستگی دارد.

تابه‌حال سه دادگاه برای رسیدگی به اتهامات امیرحسین مقصودلو (تتلو) برگزار شده است و به گفته‌ی وکیل تتلو، ظرف یک هفته حکم موکلش مشخص خواهد شد و تا قبل از آن نمی‌شود درباره حکم او پیش‌بینی کرد.

وکیل امیرحسین مقصودلو (تتلو) درباره‌ی زمان صدور حکم دادگاه به انصاف نیوز گفت: جلسه‌ی سوم روز گذشته، ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳، برگزار شد و آخرین جلسه هم بود. براساس قانون آیین دادرسی کیفری، دادگاه ظرف یک هفته باید تصمیمش را اتخاذ کند، مگر آنکه مورد خاصی پیش بیاید. در جلسه‌ی سوم ختم رسیدگی اعلام شده است.

الهام رحیمی‌فر درباره‌ی پیش‌بینی‌اش از حکم دادگاه مقصودلو گفت: تصمیم‌گیرنده‌ی نهایی مرجع قضایی است و حکم نهایی، قابل پیش‌بینی نیست.

وکیل امیرحسین مقصودلو در ادامه گفت که تابه‌حال دادگاه موکلش خوب پیش رفته است.

این وکیل دادگستری در پاسخ به این سوال که «آیا اظهار ندامت تتلو تاثیری در حکم نهایی تاثیری دارد؟»، گفت: اظهار ندامت در حکم بعضی از جرائم تاثیر دارند. او از بدو بازداشت هم بحث توبه را مطرح کرد و احتمال دارد در حکمش اثرگذار باشد، اما اینکه چه میزان اثرگذار باشد، به سیستم قضایی بستگی دارد.

تصاویر آخرین جلسه دادگاه امیرحسین مقصودلو را از اینجا ببینید.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا