خرید تور تابستان ایران بوم گردی

مورد عجیب تیلور رقیب حسن یزدانی

تیلور رقیب حسن یزدانی که در روزهای گذشته در مسابقه‌های انتخابی تیم ملی آمریکا شکست خورده بود حالا ممکن است دوباره امکان حضور در تیم ملی را پیدا کند.

بنا بر آنچه رسانه‌ها اعلام کرده‌اند رقیب دیوید تیلور کشتی‌گیر آمریکایی به دوپینگ متهم شده است و احتمال محرومیت او وجود دارد.

نکته‌ی جالب آن که تیلور ساعاتی پیش از انتشار خبر دوپینگ رقیب خود در تیم ملی آمریکا از خداحافظی از دنیای کشتی گفته بود و حالا ظاهرا باید سلامی دوباره به تشک کشتی کند.

سایت «ورزش سه» در این ارتباط نوشت:

طبق اطلاعاتی که برخی صفحات مجازی و سایت ها منتشر کرده اند آرون بروکس که با شکست دیوید تیلور توانست صاحب دوبنده تیم ملی کشتی آزاد آمریکا در المپیک 2024 پاریس شود، به خاطر آزمایش دوپینگی که بعد از قهرمانی در مسابقات امیدهای جهان در سال 2023 داده، با محرومیت مواجه می شود!
این اخبار هنوز به صورت رسمی از سوی فدراسیون کشتی آمریکا و حتی آژانس جهانی ضددوپینگ و اتحادیه جهانی اعلام نشده، اما از نوعی دارو در فضای مجازی نام برده شده که جزو داروهای ممنوعه وادا نیست.
در صورت تایید استفاده آرون بروکس از مواد نیروزا در مسابقات جهانی سال 2023 او با محرومیت مواجه شده و در آن صورت احتمالا دیوید تیلور بار دیگر ملی پوش وزن 86 کیلوگرم کشتی آزاد آمریکا در المپیک خواهد شد!
بر اساس اطلاعات منتشر شده هفته آینده جلسه نهایی تصمیم گیری در خصوص آرون بروکس برگزار می شود؛ اگرچه مسئولان فدراسیون کشتی آمریکا از دفاعیات خود در برابر این موضوع مطمئن هستند.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا