خرید تور تابستان ایران بوم گردی

هیات الرضا هلالی محرم عزاداری ندارد!

«عبدالرضا هلالی» در کانال خود اطلاعیه‌ای با عنوان «اطلاعیه مهم هیات الرضا علیه السلام محفل بسیجیان و رهروان شهدا» را بازنشر کرده که در آن آمده این هیات در ایام دهه اول محرم‌الحرام 1439 به‌دلیل استمرار و تشدید مشکلات، برنامه اقامه‌ی عزا برای عزاداران حسینی نداشته است.

به گزارش انصاف نیوز، در بخشی از این اطلاعیه آمده است: «با چشمانی اشکبار و قلوبی محزون ضمن خضوع و خشوع به درگاه باریتعالی و امید به تمدید نوکری‌ها و خط‌شکنی‌ها، اعلام می‌داریم که این هیات، در سال جاری و در ایام دهه اول محرم‌الحرام 1439 هجری قمری به‌دلیل استمرار و تشدید مشکلات، که رفع آن خارج از اراده خادمین هیات در این بازه زمانی می‌باشد، برنامه اقامة عزا برای عزاداران حسینی نداشته و انشاءالله پرچم پرافتخار نوکری بر دیوار نوکرخانة خادمین هیات افراشته خواهد گردید. همان‌طور که مستمعین عزیز و بزرگوار این هیات مطلع‌اند از ماه مبارک رمضان و لیالی قدر به بعد «هیات‌الرضا (علیه‌السلام) محفل بسیجیان و رهروان شهدا» با اعلام رسمی حاج عبدالرضا هلالی به دلیل مشکلات عدیدة مالی و بدهی، نبود فضای مناسب برای برگزاری جلسات و… متأسفانه تعطیل شد. امیدِ رفع این موانع تا محرم‌الحرام وجود داشت اما نه تنها این مشکلات رفع نگردید، بلکه موانع قبلی تشدید و مشکلات برگزاری جلسات در ماه محرم بر مشکلات قبلی اضافه شد که نخستین آن در اختیار قرار نگرفتن ورزشگاه شهدای هفتم تیر بود. به علاوه اینکه توان مالی و غیرمالی برای حل مشکلات پیش رو وجود نداشت. خادمین و برادران شما در «هیات‌الرضا (علیه‌السلام) محفل بسیجیان و رهروان شهدا» همچون شما و سایر عزیزان ناباورانه تلخ‌ترین ایام خود را در این ادوار نوکری سپری می‌کنند و خدا را به شهادت می‌گیرند که از هیچ تلاشی برای رفع موانع و برگزاری جلسات دریغ نکردند».

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

  1. ما شندیه بودیم اقای هلالی پرادو سوار می شند. اگه واقعاً مشکل بی پول است چرا آقای هلالی ماشینش را نمی فروشد تا خرج نوکرخانه بکند. تا انجایی که ما می دانیم امام حسین به حضرت عباس و حضرت مسلم احتیاج دارد نه یک نوکر ساده لوح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا