خرید تور تابستان ایران بوم گردی

ماجرای سرویس مدرسه خطرناک؛ وانت حامل دانش آموزان

چند روز است که تصویر استفاده از وانت به عنوان سرویس ایاب و ذهاب دانش‌‌آموزان یک مدرسه در سیستان و بلوچستان خبرساز شده است.

روابط عمومی آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که وانتی که در تصاویر منتشره در شبکه های مجازی به عنوان سرویس مدرسه معرفی شده است، متعلق به اولیای دانش آموزان بوده و قراردادی با این اداره ندارد.

در این اطلاعیه آمده است: «به اطلاع می رساند، عکس منتشر شده در فضای مجازی مربوط به خودرویی است که طرف قرارداد با آموزش و پرورش نبوده و از سوی اولیا بکار گیری شده است. بنا بر این گزارش، مسئله ایمنی و مراقبت از دانش آموزان همواره مورد تاکید و توصیه این اداره‌ کل بوده و به دلیل اهمیت موضوع فرایند بکارگیری رانندگان و نوع وسیله نقلیه (صرفا مینی بوس، ون، سواری) طی دستورالعملی به ادارات اعلام و در جلسات شورای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق نیز طرح ومصوب می گردد. بنابراین بکارگیری این نوع وسیله نقلیه خارج از چرخه نظارتی آموزش و پرورش و توسط اولیا انجام شده است.

گفتنی است دراین خصوص پیگیری و اقدامات لازم انجام خواهد شد مضاف بر اینکه در روستای تپه کنیز شهرستان هیرمند، یک واحد آموزشی توسط خیر موسوی در حال احداث است که احتمالا تا بهمن ماه آماده بهره برداری و مشکل ایاب و ذهاب دانش آموزان حل خواهد شد.»

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا